Zoeken Vraag het forum

medicatie adhd en bijwerkingen

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Beste,
    ik slik per dag 5 dexamphetamine. nu moest ik er een tijdje mee stoppen vanwege andere onderzoeken. in de periode zonder de dexamphetamine merkte ik en mijn vrouw dat ik mijn mond recht hield, en niet meer scheef een onderbeet creëerde. Maar ik werd wel weer heel chaotisch en kon me de kleinste dingetjes niet meer herinneren. ook begon ik flitsen te zien van dingen die er niet waren. Nu neem ik mijn medicatie weer zoals het hoort en ja hoor elke dag weer kampen in mijn kaak van het scheve bekken trekken.maar de adhd[sup][/sup]klachten zijn al een stuk verminderd
    Nu vraag ik mij af of er meer mensen met adhd medicatie last hebben van bijwerkingen of zelfs gestopt zijn door de bijwerkingen

    groetjes fibe

Reageer op: medicatie adhd en bijwerkingen
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.