Slaap angst.

  • #1

    Beste,

    Sinds ik samen met mijn moeder, die ook mijn begeleider is (ik heb een WLZ indicatie met 24/7 psychiatrische begeleiding, ben 34 jaar) op gesprek ben geweest bij een PMT coach, kan ik niet meer als gewoonlijk in slaap komen. In het begin dacht ik nog dat het een incident was, het niet in slaap kunnen vallen, maar het is nu al langer dan een maand dat ik de slaap niet goed weet te vatten. In het gesprek met de PMT coach vertelde mijn moeder dat het vroeger, in de tijd dat de toenmalig nieuwe vriendin van mijn vader in ons leven kwam, het niet leuk was geweest voor mij en dat ik daar nog over moest gaan praten met hem. Ik ben erg geschrokken hiervan. Vooral omdat mijn moeder nogal vaak aan vreemden verteld over wat ik als moeilijk ervaar of heb ervaren. Het voelt daarom niet zo veilig meer aan om met mijn moeder en een ander in een gesprek te zitten. Ze wijst me ook vaak op dingen die ik denk die volgens haar niet goed gedacht zijn. Ik heb het gevoel dat ik niet mag denken wat ik denk. En daarom houd ik maar mijn mond het gros van de tijd.

    Wat is er nodig om toch weer de slaap te kunnen vatten?
    Is mijn moeder nog wel de juiste begeleiding of ben ik beter af elders?

    De rede dat ik nu bij mijn moeder blijf is dat ik geen huur hoef te betalen en toch WIA ontvang, waardoor ik een klein bedrag bij elkaar kan sparen. Waarover ik denk dat ik in de toekomst meer financiële rust kan ervaren. Maar is dit nog wel de juiste motivatie om haar begeleiding te kiezen?

    Bedankt dat u de tijd neemt voor mijn verhaal en zorgen. Ik neem de gok het hier te posten, al ben ik niet zeker of dit wel het juiste kanaal is en of het wel gepast is. Een kat in het nauw maakt rare sprongen.

    Met vriendelijke groet,

    Yankee.

    Reply
    #2

    Als je moeder ook al als therapeut gaat reageren, kan ik me voorstellen dat je daar niet echt blij mee bent. Zou ook niet moeten btw Ze is je begeleider en niet je behandelaar. En dan ben ik ervan overtuigd dat ze dat met de beste bedoelingen doet.
    Dat zou je dus eigenlijk eens met de PMT coach moeten bespreken zonder je moeder erbij, of dat gesprek eens met je moeder aangaan.

    Reply
Reageer op: Slaap angst.


<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 1 MB



Voeg nog een bestand toe

Blijf op de hoogte met onze wekelijkse nieuwsbrief