Zoeken Vraag het forum

HELP

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hallo,

    Ik ben een 16 jarig meisje en ben nu al ruim een half jaar goed ziek.
    het begon allemaal met een blaasontsteking die ik totaal 7 keer achter elkaar heb gehad. voor al die blaasontstekingen heb ik antibiotica gekregen.

    daarna voelde ik me erg moe en kon ik niet meer doen wat ik vroeger deed. het werd lastiger om naar school te gaan en voelde me ook niet meer lekker in me vel.

    omdat ik me niet goed voelde heb ik bloed laten prikken, daar kwam vitamine d tekort en dat ik pfeiffer heb gehad.

    op een dag zat ik op school en voelde me benen niet meer. kon ze niet meer bewegen. en deden daarvoor verschrikkelijk zeer.

    sinds dien heb ik regelmatig dat mijn armen en benen verlamd voelen. tintelingen in me handen en voeten . trekkende en stekende pijn in mijn lichaam.
    soms is het zo erg dat ik niet kan lopen.

    Ook heb ik regelmatig last van een soort migraine aanvallen. mijn zicht word minder en na de hoofdpijn trekt dat dan ook niet weg. het maakt niet uit of ik een bril of geen bril op heb ik blijf slecht zien.

    Mijn plas kan ik niet goed ophouden en plas dan ook regelmatig in mijn broek.
    als ik dan plas doet het erg veel zeer. het gevoel alsof ik een blaasontsteking heb.

    ook heb ik veel last van mijn onderbuik

    nu was ik laatst bij de dokter en die vroeg of ik de baarmoederhalskanker prik heb gehad. en dat is zo.

    ze zei dat het daaraan kon liggen.

    heeft iemand ervaring met zulke problemen ?

    herkent zichzelf ik mijn verhaal ?

    dan zou ik het graag willen weten

    Groetjes anoniem
    Read more at http://www.dokter.nl/forum/medicijnen/368895-vaccinatie-baarmoederhals-kanker-prik-hpv#CmshuuOTEqoSdqMx.99

Reageer op: HELP
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.