- Anoniem4 september 2014 om 12:24
Sinds oktober vorig jaar ben ik erg misselijk, moet kokhalzen en soms spugen, echter komt er dan niet meer dan wat slijm. In 3 maanden tijd 15 kg afgevallen. Men dacht door de stress van mijn nieuwe baan aan een burn-out, Medicatie tegen de misselijkheid, en naar de psycholoog geweest. Hielp niet, klachten bleven. Daarnaast heb ik regelmatig bloederig slijm in mijn ontlasting ( en zwarte puntjes maar kunnen ook zaden o.i.d zijn??) In juli heb ik een lactose en lactulose test gedaan, bij beide testen werd ik zo ziek dat men overging tot opname. Uitslagen van de testen wezen niets uit. Een maagonderzoek liet en middenrifbreuk zien, een darmonderzoek divertikels. Aangepast dieet en medicijnen voorgeschreven wat nu in september nog steeds geen resultaat geeft. Sinds afgelopen weekend wordt ik ’s nachts wakker met heftige pijn in mijn rechter bovenbuik, onder de ribben. ( ik lig iedere keer als ik wakker wordt op mijn rechterzij) en ben soms niet in staat om me zelfstandig om te draaien. Het enige wat helpt is uit bed gaan. Overdag gaat het vrij redelijk, is er een zeurende pijn en een drukkend gevoel aan de in mijn rug, zelfde hoogte. Gisteren een echo gemaakt en alles ziet er prima uit. Ik ben ten einde raad, te meer omdat er behoorlijk wat tegenstrijdigheden in de onderzoeken zijn geweest ( assistent zei dat ik een maagslijmvliesontsteking zou hebben de maag/darm specialist ontkent dat) en letterlijk niet meer waar ik het zoeken moet…. Wat kunnen we over het hoofd zien???
3 reactiesReagerenJohn (moderator)
4 september 2014 om 17:07Waarschijnlijk een middenrifbreuk en divertikels.
Reageren
Ik denk het verstandig zou zijn om een nieuwe gastroscopie en colonoscopie te laten doen. Waarschijnlijk zal er toch iets gedaan moeten worden aan de breuk en de divertikels.Anoniem5 september 2014 om 14:04Dat staat idd in mijn verhaal; een middenrifbreuk en divertikels. Ik heb gevraagd voor een second opinion maar daar is mijn huisarts erg terughoudend in omdat de onderzoeken te recent zijn. Hij stuurt me terug naar de maag darm specialist. Voor nu opnieuw verhoging van Omeprazol en iets nieuws tegen de misselijkheid….
ReagerenJohn (moderator)
5 september 2014 om 14:18Ik snap de terughoudendheid enerzijds wel. Maar anderzijds zou het kunnen dat de breuk erger is geworden. Daar kun je toch alleen maar achter komen door onderzoek.
Reageren


