- Anoniem21 december 2013 om 22:05
Ik heb al een aantal weken een plekje op de knieschijf van mijn rechterknie waar een pijnscheut doorgaat als er iets op drukt. (bijvoorbeeld als ik met mijn knie tegen de tafel zit of tegen de muur duw, of als ik hard genoeg duw met een vinger) Ik weet niet exact hoe lang het al is, want eerst besteedde ik er geen aandacht aan en dacht dat het over zou gaan. Ik weet dus ook niet of het komt door te vallen of ergens tegenaan te stoten. Verder is er helemaal niets te zien of te voelen (geen zwelling of knobbel bijvoorbeeld). Weet iemand wat dit kan zijn?
28 reactiesReagerenTandor121 december 2013 om 22:27Het kan een irritatie zijn van de pees waar de knieschijf in vast zit.
ReagerenAnoniem22 december 2013 om 08:16zou ik daar dan geen last van hebben bij belasting van knie bij het lopen of fietsen bijvoorbeeld?
ReagerenTandor122 december 2013 om 17:41In principe zou je daar wel wat last van moeten hebben.
ReagerenAnoniem22 december 2013 om 19:36Dat is dus niet het geval, het doet enkel pijn bij druk op de plaats zelf
ReagerenTandor122 december 2013 om 19:58Dan is het niet erg waarschijnlijk dat het de pees is.
Reageren
Wat wel mogelijk is dat door een stoot en huidzenuw iets beschadigd is geraakt. Dat komt wel vaker voor. Ook dan ontstaat er een gevoelig plekje wanneer je erop drukt. Dat gaat doorgaans vanzelf weer over. Het kan wel enige tijd duren.Anoniem23 december 2013 om 10:45Klinkt logisch, bedankt voor het snelle antwoord!
ReagerenAnoniem10 juni 2014 om 13:11Hoi allemaal,
Ik heb precies het zelfde klacht en loop er al jaren mee.
soms krijg ik al een pijn steek als ik met een broek aantrek of heel zachtjes er tegen aan stoot.wat is er aan te doen als je hier echt vanaf wil?
mvg Rudi
ReagerenJohn (moderator)
10 juni 2014 om 20:44Ben je ooit op de knie gevallen? Heb je er een litteken?
Reagerenmarcella4 juli 2017 om 09:13- heb ook dezelfde klacht, pijnlijk plekje op de rechter knie, bij het zitten op de knieën, en bij het aanraken van de knie. Ik ben vroeger wel vaak gevallen op mijn knie, zou dat er iets mee te maken hebben?
John (moderator)
4 juli 2017 om 09:53Dat zou kunnen. Ga eens met de klachten naar de huisarts en laat ernaar kijken
Reagerenjayla19 juli 2017 om 18:55heey allemaal,
k heb 2/3 jaar geleden ongeveer op mijn knie gevallen en sinds dien heb ik een steek als ik mijn broek aan trek of gwn uit het niets weten jullue wat het is?
groetjes jayla
ReagerenJohn (moderator)
19 juli 2017 om 19:40Moeilijk om daar zo iets over te zeggen. Ga eens met de klachten naar de huisarts
ReagerenAnn7 februari 2018 om 11:32Heb ook zo’n plek sinds een week!
Reageren
Voltaren imulgel helpt niet wat nu ?
Ik heb er geen last van als ik er niet aankom .. maar ga ik per ongeluk verkeerd op mijn knie zitten dan lijkt het alsof er een mes doorheen snijdt en duurt het bijna een volle minuut eer de pijn weer zakt !
Wat kan ik het beste doen ??John (moderator)
7 februari 2018 om 11:33Ga met de klachten naar de huisarts en laat ernaar kijken
Reageren


