- Kellie4 april 2013 om 08:56
hallo ik ben een meisje van 17 jaar
ik heb al ruim 5 jaar last van mijn liezen ik deed aan hockey maar ben er 3 jaar geleden mee gestopt vanwege de pijn. ik kan nu helemaal niet meer aan sport doen terwijl ik echt een sport liefhebber ben. ik ben bij het ziekenhuis geweest er zijn foto’s gemaakt van mijn heupen een mri scan en een echo. en ik heb een injectie gehad met onsteking remmers erin. er was niks uitgekomen.
ik ben zo’n 4 jaar geleden begonnen met fysio therapie maar dat hielp totaal niet ik ben daarna ook 2 jaar gestopt met fysio therapie en ik ben nu inmiddels al weer een half jaar bezig. en nogsteeds geen verbetering!
ik ben radeloos! ik weet niet meer wat ik moet doen, ik heb mijn opleiding nu stop moeten zetten omdat ik het niet kan uitoefenen met mijn pijn.
heeft iemand misschien enig idee? want ik weet me echt geen raad meer.mvg Kelly
2 reactiesReagerenAnoniem4 april 2013 om 12:48Hai, misschien heb je iets aan deze site:
Reageren
http://www.patientslikeme.com/Anoniem14 april 2013 om 12:49Lees meer vragen en antwoorden over liespijn:
Reageren
http://www.dokter.nl/search_gcse/?q=FORID%3A11&cx=partner-pub-8575168267605921%3Aeak94u-kmbq&ie=UTF-8&q=Liespijn&sa=zoeken&siteurl=http%3A%2F%2Fwww.dokter.nl%2F


