Zoeken Vraag het forum

last van rug en gewrichten

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • kenneth

    hallo ik ben kenneth 23jaar. en al een tijdje heb ik last van zo stijf zijn van nek tot enkels bijne elk gewricht het is zo een geevoel of alles vast zit. de soepelhuid dat eruit is precies. ook slaap ik slecht de laatste tijd . en vak ben ik emotineler tegen over vroeger weet niet of het er iets te maken mee heeft of niet. openlik weet iemand raad.
    alvast bedankt kenneth

Reageer op: last van rug en gewrichten
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.