Zoeken Vraag het forum

onderbuikpijn

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • alard

    hallo allemaal,

    ik (man) heb al een tijdje last van pijn in de onderbuik.
    locatie lijkt te variëren van bij de linkernier naar schaambeen tot aan de linkerbal zelfs.

    in eerste instantie kon geen oorzaak worden gevonden en is zowel een echo als een MRI gemaakt waar op de echo een “kluwen vaatjes” of spatader werd geconstateerd. Hier werd verder geen urgentie aan gegeven en vervolgens dacht een arts aan een sporters liesbreuk

    1 april jl ben ik geopereerd aan die(sporters)liesbreuk maar de pijnklachten nemen niet af; integendeel. Afgelopen vrijdag (29 april) en gisterenavond (3 mei) hele heftige pijnaanvallen gekregen waardoor ik eigenlijk naar de eerste hulp had gewild ware het niet dat mijn vrouw niet thuis was en ik dus met pijnstillers heb geprobeerd te “overleven”.

    Dagelijks ervaar ik een zeurende pijn linksonder in de buik maar kan hiermee matig tot redelijk functioneren op het werk maar het “zuigt” letterlijk alle energie uit mijn lijf wat een behoorlijke belasting op de thuissituatie oplevert.

    Die pijnaanvallen echter bezorgen me behoorlijk wat frustraties en vooral angst. Wat kan dit toch veroorzaken?

    Heb al diverse fora en andere sites geraadpleegd maar kan weinig overeenkomsten vinden op het net.

    Iemand soortgelijke ervaringen of hopelijk adviezen?
    alard

    2 reacties
    Reageren
    Gijs W.

    Geachte heer

    Ik wil u graag laten weten dat ik al een jaar lang dezelfde klachten als u heb. ik loop bij de pijnpolie, ik slik 8 tramadol tabletten van 50mg per dag em daarbij nog 8 paracetamol. toch heeft dit slecht baat tegen deze vreselijke pijn. het put me uit. aangezien ik een eigen bedrijf heb en toch verder wil,hoop ik dat ze bij u een oplossing hebben gevonden. graag verneem ik reactie van u.

    mvg G.W.

    Reageren
    Willem

    Hallo, graag bevenstaand bericht verwijderen! Icm mail adres

    Reageren
    Team Dokter.nl

    Hallo, het bericht met het e-mailadres is verwijdert.

    Reageren
Reageer op: onderbuikpijn
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.