Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

besnijdenis?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Davy

    ik ben 21 jaar en ik heb het probleem dat ik mijn voorhuid niet over mijn eikel kan krijgen zowel in een slappe als een harde toestand. Soms lukt mij dat wel maar dan spant de voorhuid te fel om de eikel heen en dat ziet er zeker niet goed uit.
    Ik denk dat voor mij een besnijdenis noodzakelijk is.
    Thuis ligt praten over zo’n zaken eerder moeilijk.
    Ik denk dat ik binnenkort hiervoor eens naar de arts zal gaan maar niet naar de huisarts omdat ik liever niet heb dat mijn ouders hier weet van krijgen.

    Nu vroeg ik me af als zo’n besnijdenis mogelijk zou zijn zonder dat mijn ouders hierover iets te weten komen?
    Ik woon in België en ik vroeg me ook af hoeveel dit eigenlijk zou kosten in een gewoon ziekenhuis.

    Danku

    3 reacties
    Reageren
    Frölich

    Een circumcisie op medische indicatie wordt gewoon vergoed. De vraag is echter of het in uw geval noodzakelijk is. Uw huisarts kan u hierbij adviseren door bijvoorbeeld eerst rekoefeningen te doen, of een losser maken de zalf voor te schrijven. Volgens de Nederlandse wet mag u bij een bepaalde leeftijd zelf uw medische beslissingen nemen.

    Reageren
    kevin

    Inderdaad is oprekken een goede mogelijkheid, kun je zelf doen en is geen dokter voor nodig. 🙂

    Reageren
Reageer op: besnijdenis?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.