Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

Besnijdenis?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Danny

    [size=4]Hallo,

    Ik ben 19 jaar en ik heb een te nauwe voorhuid. Ik heb hier vooral last van bij een erectie. Bij normale toestand heb ik wel een lange voorhuid, maar heb ik geen moeite om deze over de eikel te trekken. Als ik een erectie krijg, dan is ongeveer een 1,5 cm van mijn eikel zichtbaar en om de rest van de eikel staat de voorhuid strak gespannen. Als ik deze naar achteren trekt is het meestal erg pijnlijk. Wanneer ik het terug schuif gaat dit erg moeilijk en zit het niet fijn.

    Ik heb nog nooit seks gehad, mede omdat ik me best wel schaam voor dit probleempje. Masturberen gaat in mijn ogen wel prima. Ik heb geen pijn of iets dergelijks. Dat komt natuurlijk ook omdat ik weet tot waar ik kan gaan.

    Is een besnijdenis nodig?

    Alvast bedankt!

    Groetjes,
    Danny[/size]

    2 reacties
    Reageren
    Granderboy

    Danny, toen ik jong was had ik hetzelfde als U, ik herinner mij nog dat de dokter het achterste vlies weggebrand heeft.
    Hetgeen U meemaakt zijn van de kleine ongemakken ook genoemd ” Fout in de constructie”

    Reageren
    satopex

    als ik jouw was is het beste om je eigen zo snel mogelijk laten besnijden.op deze site staat een besnijdenis centrum waar je een afspraak kund maken.het is een kleine ingreep die geen pijn veroorzaakt,alleen kun je 3a6 weken geen seks hebben.ook kun je na een besnijdenis prima masturberen(of zelfs veel beter).ik zou zeggen hak de knoop door en ga ervoor.

    Reageren
Reageer op: Besnijdenis?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.