Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

pijnlijke prostaat en ballen

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Kazz

    Mijn vriend heeft sinds vandaag (of gister) pijn met plassen. Ik dacht meteen aan blaasontsteking of nierstenen. Hij zei dat zijn prostaat voelde alsof er iets doorheen werd geduwd… wat er eigenlijk helemaal niet doorheen past!

    Hij durfde niet te gaan plassen op het werk, en vanmorgen deed het plassen pijn dus is hij opgehouden. Hij loopt dus de hele dag al met een volle blaas. Ik stelde hem voor om zometeen onder de douche te plassen (proberen) omdat dat in een warme omgeving is en warm water kan wel eens stimulerend kan werken. Ik weet niet of hij dit gedaan heeft. Ik maak me best wel zorgen, hij denkt er vrij luchtig over.

    Hij zei ook dat de pijn door schrijnde naar zijn ballen. En ik vroeg of hij kon voelen of 1 bal opgezwollen was of iets dergelijks maar hij durft er niet aan te zitten. Ook is hij bang dat als hij klaarkomt dat hij heel veel pijn krijgt. En vroeg daarom of ik ernaar wil kijken.

    Dat wil ik best doen, maar ik heb vanmiddag even in mijn medische boeken gekeken en daar vond ik orchitis, en prostaat vergroting. Op internet nog wat meer info over gezocht en daar stond dat er vaak een bacterie of virus aanwezig is. Ik ben dus bang dat het besmettelijk is voor mij.

    Hij is absoluut niet om te praten om naar de dokter te gaan. Hij heeft een vrouwelijke dokter en wil haar er absoluut niet naar laten kijken. hij wordt nog liever onvruchtbaar.

    Heeft iemand enig idee wat ik tegen hem kan zeggen en wat het misschien kan zijn?

    Bedankt! Kazz.

Reageer op: pijnlijke prostaat en ballen
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.