- moh17 mei 2009 om 14:29
Hallo, ik ben 18 jaar. Ik heb al veel problemen gehad aan mijn geslacht. Bijbal ontsteking gehad. Was redelijk weg. Mijn eikel is ook gevoelig en er zit een rode gloed over. Beetje rimpelig (denk dat het droog is). Ik heb vrijdag gevreeƫn en zaterdag gevoetbald. Tijdens het voetballen krijg ik pijn in allebei mijn liezen en ook een beetje last van me zak. Maar de volgende dag, vandaag dus, heb ik een hevige pijn aan mijn prostaat. Iemand een idee wat het kan zijn?
6 reactiesReagerenMichael17 mei 2009 om 15:13Kun jij je prostaat dan voelen? Weet je zeker dat het je prostaat is. En vrij je nu na blijkbare eerdere besmettingen met SOA’s nu wel veilig, dus met condoom? Zo niet, dan zou ik toch weer even een testje doen bij de huisarts. En zo ja, misschien is de ontsteking niet weg en zich aan het uitbreiden. Maar dat moet echt even onderzocht worden en kun je niet zo via een forum afhandelen.
Reageren
Beterschap.moh17 mei 2009 om 15:26Nee maar de pijn zit precies onderin
Ik vrij nu zonder omdat ik weet dat zij niks heeft en ik ook niet,
Ik heb een echo laten maken maar daar leek alles normaal
maar heb van de week een afspraak bij de uroloog
Bedankt
ReagerenNadine17 mei 2009 om 16:21Dat lijkt mij inderdaad het meest verstandige. Toch wel wonderlijk deze klachten als een bijbalontsteking afdoende behandeld is. Beeld je je het niet in omdat je zo geschjrokken was van de vorige keer? En weet je trouwens zeker dat je partner SOA-vrij is? Hoe heb je dan de vorige keer jouw SOA opgelopen??
Ben benieuwd wat er uit het urologisch onderzoek volgt. Wil je ons informeren?
Reagerenmoh17 mei 2009 om 18:06ik heb geen Soa opgelopen
alles was negatief dus was in orde
maar had met een ander meisje gevreen voor dat ik een relatie had met deze toen
had ik ineens een hevige pijn in me bal en 3 dagen later puistjes op me eikel heb ik met azijn weggehaaldmaar paar weken later kreeg ik weer pijn in me zak dus ik naar dokter lichte bijbal onstekking
maar me eikel is nu ook droog waarschijnelijk door die azijn
Maar buiten dat die antibiotica kuur was afgelopen geen last meer van me zak maar wel van me eikel en nu krijg ik weer last vn me zak maar het komt na een voetbal wedstrijd last van beide liezen dus misschien komt het daardoor wel dat het doorstroomt naar me ballen.
Zij heeft ook een soa test gehad en zodoende ben ik er van overtuigd dat ze niks heeft
ReagerenHogenbirk17 mei 2009 om 21:28Waarom heeft de huisarts u een verwijzing uroloog gegeven. Uit uw verhaal begrijp ik dat er geen aanleiding is te denken aan urologische pathologie. Hoogstens myalgie als gevolg van overbelasting na intensief sporten zonder voldoende voorberiding. oftewel eenvoudige spierpijn. Of begrijp ik u verkeerd?
Reagerenmoh17 mei 2009 om 21:34U begrijpt mij verkeerd denk ik,
Ik heb al een bijbal onsteking gehad
Is daarna gevoelig geweest en de eikel ook maar wordt langzaam ergermaar nu heb ik gesport en doen allebij me lieze pijn misschien naar aanleiding van de bijbal onstekking
Of het is spierpijn wordt doortrekt naar de ballen
Maar heb ook last onder me ballen daar heb ik een hevige druk Waarschijnelijk mijn prostaat
Die verwijzing naar de uroloog heb ik gekregen omdat alles nog gevoelig was
Reageren
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.
Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Pijn aan prostaat en eikel
- Door moh
- 17 mei 2009 om 12:29
Beheerd door
Peter (huisarts)- 6 reactiesReageren
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties