Zoeken Vraag het forum

Gevoel weg te vallen

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Louder

    Hi,

    Sinds ik ruim 4 maanden geleden erg hard ben gevallen op het laminaat thuis, kamp ik met verschillende problemen. Iedere dag voel ik me alsof ik weg ga vallen. Licht in het hoofd, duizeligheid, gevoel van rusteloosheid, enorme hoofdpijn, wat misselijkheid en een vermoeid gevoel.

    Na mijn val ben ik één keer bijna weggevallen en moest ik per ambulance naar het ziekenhuis. Veel te lage bloeddruk. Artsen omschreven het als ‘mogelijk septisch beeld’ en ik heb geen flauw idee wat dat betekent. Na een week of 2 rust ben ik weer volledig aan het werk gegaan met werkdagen van soms 15 uur. Daarna ben ik stil komen te zitten, omdat m’n klachten steeds erger werden.

    [b]Kan het zijn dat ik een hersenschudding heb gehad en daar na 4 maanden nog last van heb?[/b] Evenwichtsstoornissen zitten ook in mijn familie..

    Eerst dacht ik dat ik het gewoon rustiger aan moest doen en dat het een gevolg van stress is. Maar met die extreme hoofdpijnen en een onwel gevoel, vraag ik het me af. Helemaal nu ik thuiszit.

    3 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Heel goed mogelijk dat je een hersenschudding hebt opgelopen.

    [quote]Na een week of 2 rust ben ik weer volledig aan het werk gegaan met werkdagen van soms 15 uur.[/quote] dat was ook niet erg bevorderlijk…

    Vraag aan je huisarts een verwijzing voor de neuroloog.Je klachten zouden toch wel even iets beter onderzocht moeten worden.

    Reageren
    Louder

    Hi Tandor,

    Ik ben vanmiddag langs de neuroloog geweest.. Weinig resultaat. Alleen: ‘Je moet je medicijnen laten staan, naar een revalidatiearts (leve de revalidatiearts als oplossing voor werkelijk élk probleem!) en voor de rest moet je er maar mee leren leven.’

    Er volgt een MRI-scan, maar de neuroloog verwacht daar niets op te vinden. Ze acht verder onderzoek dan ook niet nodig. Helaas, weer een klacht erbij waar ik maar mee moet leren leven.

    Reageren
    John (moderator)

    Dat is natuurlijk wel vervelend.
    Maar eens even de MRI afwachten.

    Doe toch eens de test op:
    http://www.dokter.nl/index.php?option=com_hyperventilatietest

    Reageren
Reageer op: Gevoel weg te vallen
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.