Zoeken Vraag het forum

Neurologische(?) klachten

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • elsaxx

    Hallo allemaal,

    Sinds een aantal jaren heb ik last van vermoeidheidsklachten. In eerste instantie kwam er de ziekte van pfeiffer uit. Nadat ik hier vier jaar later nog steeds last van had is men verder gaan kijken. Weer kwam er actieve pfeiffer uit.
    Omdat dit natuurlijk erg raar is werd ik doorgestuurd naar een internist, die uitgesloten heeft dat mijn klachten (onderhand zijn het er een stuk meer geworden) met pfeiffer te maken hebben.

    De klachten die ik op dit moment heb:
    * extreem vermoeid
    * duizelig
    * hoofdpijn
    * steken in het hoofd (bepaalde plek), in het gezicht, linkeroog, linkerarm en linkerbeen.
    * tintelingen/prikkels op dezelfde plekken.
    * trekkingen met hoofd, met ogen, mond, arm en linkerbeen.
    * geheugenverlies. Niet meer weten met wie ik gepraat heb/wat ik gedaan heb.
    * niet begrijpen wat iemand zegt.
    * spraakproblemen. Ineens beginnen te stotteren, met dubbele tong praten etc.
    * ongecontroleerd lopen. (Tegen muren aanlopen, langs dingen heen schaven door verkeerde inschatting etc.)
    * hoofdpijn
    * spier/gewrichtspijn
    * epileptische klachten (niet bevestigd of het daadwerkelijk epilepsie is)
    * ontzettend vaak moeten plassen

    Onderhand word ik van het kastje naar de muur gestuurd en niemand lijkt te weten wat ik heb. Echter is er wel een lichte afwijking op mijn EEG gevonden (geen epileptische), maar men geeft geen duidelijkheid wat deze afwijking precies inhoudt.
    Mijn klachten zijn onderhand zo aanwezig dat ik niet meer normaal kan functioneren.

    Heeft iemand ervaring met dezelfde klachten? Ideeën of tips? Ik ben onderhand ten einde raad en zou graag willen weten wat ik hier verder mee moet.

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Ik zou je toch willen aanraden om terug te gaan naar de neuroloog en een verklaring te vragen van de afwijking van een EEG. Maar ook verder onderzoek te vragen. Er zou bijvoorbeeld een MRI gemaakt kunnen worden van je hoofd.

    Reageren
Reageer op: Neurologische(?) klachten
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.