- Maud21 juni 2023 om 17:59
Begin december vorig jaar heb ik een schop tegen mijn grote teen gehad. Een dag later was mijn hele voet dik en blauw. Foto’s laten maken maar er was geen breuk te zien.
2 maanden later opnieuw naar het ziekenhuis geweest. De grote teen bleek toch gebroken (bovenste teenkootje) en ze hebben hem ingegipst. Toen het gips er naar 3 weken af mocht bleek het gips niet te hebben gewerkt.
2x mri scan gemaakt waarop te zien is dat er vocht in zit maar onverklaarbaar hoe dat kan. Ik ben 7 maand verder en ze hebben de conclusie turfteen getrokken. Genezing hiervan duurt meestal 3 maanden. Ik merk na 7 maand nog steeds geen verbetering. De pijn aan de grote teen zit niet op de plek van de breuk maar bij het MTP1 gewricht (zijkant grote teen). Ik kan mijn teen niet buigen en ligt strekken.
Wat kan dit zijn?
1 reactieReagerenSuus21 juni 2023 om 18:23Hoi,
Op dit forum zijn geen artsen, laat staan specialisten. Denk niet dat iemand je zo aan de hand van een foto kan vertellen wat er aan de hand is.
Ik zou, als ik jou was, een second opinion vragen bij een andere orthopeed of bij een gespecialiseerde kliniek, bijvoorbeeld Bergman of Maartenskliniek. Zodat er nog een keer opnieuw naar gekeken kan worden.
Reageren



