Hallo,
Ik heb beiderzijds in de hals een boonvormig bultje. Dit zit aan beide kanten op dezelfde plek. Alleen zicht- en voelbaar als ik hoofd draai. Doet geen pijn of dergelijke. Is dit een opgezette klier. Heb ook veel last vaak van nek en rug waarvoor ik in behandeling zit.
Ik zou het zo niet kunnen zeggen. Als je onder behandeling bent bij een fysio, laat die dan even ernaar kijken of ga ermee naar de huisarts
Kan het een vergrote lymfeklier ook alleen zichtbaar zijn bij draaien van de hals? Of zou je dat meteen moeten opmerken?
Het zou kunnen
De bultjes zijn niet per se hard als ik erop duw. Als ik mijn hoofd gewoon recht houdt, voel ik niks onder de huid. Bultjes zijn ook precies opd dezelfde plek beiderzijds. Moet ik me ernstig zorgen maken?
Nou nee, dat denk ik niet
Mijn osteopaat dacht aan een lipoom. Heeft mijn hals gepalpeerd. Merkte geen rare dingen op. Bultjes komen tevoorschijn wanneer ik mijn nek draai. Liggen zeer aan de huidoppervlakte zei en voelde neet heel hard aan. Vond het wel apart dat bultjes beiderzijds op dezelfde plek zitten. Kan dit bij lipomen? Is het nodig om alsnog de huisarts ernaar te laten kijken?
Je hebt er iemand naar laten kijken en aan laten voelen. En nu vraag je op een forum of diegene gelijk heeft.
Dan kun je beter gelijk een afspraak bij de huisarts maken als je de mening van de osteopaat niet vertrouwt. Want ik denk persoonlijk dat er zonder onderzoek aan de hand van een foto geen duidelijkere oorzaak gegeven kan worden dan je al hebt.....
De Body Mass Index (BMI) geeft uw gezondheidsrisico weer o.b.v. uw lichaamsgewicht en lengte. Vul het in en ontvang direct per mail de uitslag met het bijbehorende gezondheidsadvies