Zoeken Vraag het forum

Afslank pillen gevaarlijk of juist niet?

Peter (huisarts)

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Diana

    Hallo

    Ik heb gehoord dat afslank gevaarlijk kan zijn als je een overdosis daar van neemt…
    Is dat waar?
    Wie kan me er meer over vertellen?

    Groetjes Diana

    12 reacties
    Reageren
    brenda

    Afslankpillen zijn al gevaarlijk zonder dat je er een overdosis van neemt!
    Je kunt er o.a. hartproblemen van krijgen!
    in veel van die pillen zit een schildklierhormoon, dus ook je schildklier kan op hol slaan!
    Ook zijn er pillen met laxeermiddelen die weer slecht voor je darmen zijn.
    Kortom afslankmiddelen zijn slecht voor je gezpndheid.
    Als je echt wil afvallen, als dat echt nodig is en niet omdat je dun wil zijn, dan moet je gewoon wat minder eten en meer bewegen.
    Je kunt naar een dietististe als dat nodig is, die kan je helpen om op een gezonde manier wat gewicht te verliezen.
    Een gezond gewicht is belangrijk, maar je kunt beter een beetje teveel dan te weinig wegen.
    Brenda

    Reageren
    Diana

    Hallo Brenda,

    Bedankt ik zal je advies zeker op gaan volgen.
    Maar eigenlijk was mijn vraag ook Wat gebeurt er als je een overdosis afslank pillen neemt?
    Want mijn vader weegt 132 kg en is aan het afvallen hij eet weinig en hij sport nu ook wel maar hij heeft pillen gekocht om af te slanken.
    Ik ben bang dat hij er een overdosis van er gaat nemen.
    Dus eigenlijk is mijn vraag:Wat zijn de bijwerkingen/gevaren van een overdosis afslankpillen?

    Groetjes Diana

    Reageren
    Amanda

    Dat verschilt per afvalpil.
    Sommige zullen hartritme stoornissen veroorzaken, de schildklier kan beschadigt worden, van anderen kan hij flink aan de diarree raken en weer andere hebben een heel ander effect.
    Lees de handleiding eens door en anders kan je, als je weet hoe ze heten, het opzoeken op google of een andere zoekmachine of geef het hier door en dan zal er ongetwijfeld iemand het hier wel voor je opzoeken. Je kan mij ook via m’n site emailen en dan zoek ik t wel uit.

    Reageren
    Fenna

    alsjeblieft begin er niet aan! Een dierbare van mij is overleden door afslankpillen..

    Reageren
    Nico

    Amanda, ik vind het schandalig dat je afslankpillen aanprijst. Als je hiermee blijft doorgaan zal ik deze site inlichten dat ze je hier verwijderen. Iedereen weet dat afslankpillen die niet door de huisarts worden voorgeschreven altijd levensgevaarlijk zijn!

    Reageren
    Nina

    De illegale afslankmiddelen die de afgelopen jaren in Nederland zijn aangetroffen, worden steeds gevaarlijker. Vaak zijn het vervalsingen van echte medicijnen of ‘natuurlijke’ voedingssupplementen waaraan werkzame stoffen uit geneesmiddelen zijn toegevoegd. Het gebruik van dit soort middelen is brengt gezondheidsrisico’s met zich mee. Het kan leiden tot klachten zoals psychoses, hart- en vaatproblemen en soms zelfs tot de dood. Dat blijkt uit een trendanalyse van het RIVM over 2002-2007 in opdracht van de Inspectie voor de Gezondheidszorg.

    Het RIVM analyseerde de gegevens van 256 verdachte monsters die in de periode 2002-2007 door diverse inspectiediensten voor onderzoek werden ingezonden. De producten, die door vier nationale laboratoria in Nederland werden onderzocht, bestaan voor een groot deel uit vervuilde voedingssupplementen. De zogenaamd natuurlijke producten blijken werkzame stoffen te bevatten die ook in geneesmiddelen zitten.

    http://www.rivm.nl/persberichten/2009/afslankmiddelen.jsp

    Reageren
    Anoniem

    ANONIEM

    Ik gebruik afslankpillen van de Kruidvat en ze bevatten zeewier is dat ook slecht voor je want het helpt een beetje maar ben maar net een weekje bezig

    Reageren
    John (moderator)

    Afvallen met behulp van pillen is altijd een slechte manier. Als je al afvalt is dat altijd meer tijdelijk.
    Afvallen doe je met een verantwoord dieet en vooral bewegen. Je valt af als opgeslagen vetreserves verbrand. Dat kan alleen maar door bewegen.

    lees ook:
    http://mens-en-gezondheid.infonu.nl/dieet/95919-afslankdieet-om-verantwoord-af-te-vallen.html

    Reageren
    monza

    hallo,

    ik zelf heb dexaprine en clenbuterol.. ondanks de verhalen, overweeg ik om deze tezamen in te nemen… ik ben bijna 200kg en zoek een manier… ik sport geregeld en pas mijn voeding al aan.. maar toch…

    wie kent deze combi?

    Reageren
    Catootje

    @Monza, belangrijk is om je hormonen in balans te brengen. Dit door te zorgen voor complexe koolhydraten, eiwitten, vetten en vezels bij elk eetmoment, waardoor je bloedsuikerspiegel stabiel blijft. Losse koolhydraten geven  pieken in je bloedsuikerspiegel. Matig zijn met fruit en zeker met zoet fruit. Beter dus ook een kopje thee zonder suiker in plaats van fris.

    Diverse vitaminen, mineralen, vetzuren en aminozuren helpen je bloedsuikerspiegel stabiel te houden en de insulinegevoeligheid te verbeteren. Denk aan stoffen als magnesium, zink, chroom, vitamine B en D en omega 3.

    Ook kan het goed zijn om je darmen te reinigen. Een goede darmreiniger verwijdert de biofilm van je darmwand, wat beter is voor je darmflora. bij een kuurtje van morgenisnu.

    De vetverbranding zet je ook aan door ’s ochtends vóór het ontbijt eerst te bewegen. Sowieso niet direct ontbijten. Je zou wat kunnen opzoeken over intermittent fasting. Medicijnen geven vaak bijwerkingen en zijn niet gezond voor je lichaam.

    Reageren
    Jamie

    hoi

    Ik wil heel graag afslankpillen gaan gebruiken maar ik ben bang da ik daar aan kan dood gaan. Moet ik ze aanvragen bij een huisarts?

     

    Reageren
    John (moderator)

    Afvallen doe je niet met pillen, maar met een goed dieet en veel beweging

    Reageren
Reageer op: Afslank pillen gevaarlijk of juist niet?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Let op: je vraag en bijlagen zijn openbaar zichtbaar. Controleer daarom of afbeeldingen geen namen, gezichten, patiëntnummers of andere herkenbare persoonsgegevens bevatten. Toch iets persoonlijks gedeeld? Meld het bij de moderators.

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Waarom buikvet gevaarlijk is
5 min leestijd

Waarom buikvet gevaarlijk is

Heeft een ontslakkingskuur zin=
4 min leestijd

Heeft een ontslakkingskuur zin?

4 min leestijd

Het gevaar van slaapmiddelen

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Let op: je vraag en bijlagen zijn openbaar zichtbaar. Controleer daarom of afbeeldingen geen namen, gezichten, patiëntnummers of andere herkenbare persoonsgegevens bevatten. Toch iets persoonlijks gedeeld? Meld het bij de moderators.

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.