Zoeken Vraag het forum

Abces anus

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Niempje

    Hallo,

    Ik heb een paar dagen rond gelopen met een abces bij mijn anus. Enorm veel pijn en uiteindelijk is deze voor ik bij een dokter terecht ben gekomen uit zichzelf opengegaan. Ik hoef waarschijnlijk niet uit te leggen wat er uit kwam en hoe een opluchting dit gaf qua vermindering van pijn ed :-). Ik ben nu enkele dagen verder en heb weinig klachten meer. Wel zit er nog een kleine verdikking waar nog af en toe wat pus uit komt. Eigenlijk maakte ik me dus geen zorgen, tot ik net toevallig een artikel tegenkwam over dit onderwerp en ik las dat de kans op insluiting van bacterien nog bestaat. Moet ik ondanks dat ik amper klachten meer heb toch naar de dokter of kan ik het aankijken en merk ik het “vanzelf” wel als er toch een nieuw abces of fistel vormt?

     

    Alvast bedankt.

    2 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Ik zou je toch aanraden om even naar de huisarts te gaan zodat het goed schoon gemaakt kan worden. Anders is het abces binnen no time weer terug

    Reageren
    Niempje

    Ok, dank je wel.

    Reageren
Reageer op: Abces anus
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.