- Anoniem24 februari 2014 om 13:52
Hallo, ik kwam erachter dat ik vergeten was de prikpil op te halen(een week) wel gewoon gemeenschap gehad met mijn man. Ik heb de prikpil nu een jaar en altijd veel bruine afscheiding gehad. Sinds ik de prikpil vergeten ben heb ik nu geen bruine afscheiding meer.
Wij hebben 2 kinderen en werd bij beide zwanger door de pil heen vandaar de prikpil nu. Aangezien ik nu kleine klachten krijg begin ik me toch een beetje zorgen te maken.
Ik weet dus niet wanneer mijn laatste menstruatie was dus wanneer ik moet testen. Zit dit in mijn hoofd of moet ik mij echt zorgen maken?Heb ondertussen de prikpil weer opgehaald, huisarts zei ja afwachten..
1 reactieReagerenJohn (moderator)
24 februari 2014 om 15:12Je zou 2-3 weken na de gemeenschap (als die plaats heeft gehad in de week dat je geen prikpil had) kunnen testen. Maar ik acht de kans op een zwangerschap uiterst klein.
Reageren


