Zoeken Vraag het forum

Moet ik me zorgen maken?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hoi

    Omdat ik nooit een vaste relatie had, heb ik de pil af en aan ingenomen (dus hier en daar een strip). De laatste keer is van mei geleden.

    Nu heb ik vorige maand in de vruchtbare periode onveilige seks gehad, in die zin dat we het hielden op coitus interruptus.

    Deze week moest ik mijn menstruatie krijgen, waarvan ik dacht dat ze gisteren doorkwam. Had last van buikpijn en rozige bloedingen, voorafgegaan door witverlies (is me nooit eerder opgevallen).

    Ben gisterenavond dan ook met de pil begonnen.

    Vanmorgen zat er bij de urine een redelijk grote donkerrood weefselvlies en zag ik donkerrode kleur bij het afvegen. Nu, enkele uren later lijkt het of de bloedingen volledig gestopt zijn. Ook geen symptomen meer van menstruatie.

    Is dit normaal?

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Het kan een deel van het baarmoederslijmvlies zijn dat heeft losgelaten.
    Het af en aan gebruiken van de pil, (daar is ze dus niet voor bedoeld) kan wel gevolgen hebben voor je cycli.
    Hoelang is het geleden dat je onveilige seks hebt gehad?

    Reageren
Reageer op: Moet ik me zorgen maken?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.