- Anoniem7 augustus 2016 om 18:17
Hallo,
12 dagen geleden ben ik geopereerd voor de 3de keer aan mijn been.
Nu zit ik in het gips waarop ik niet mag lopen en kreeg ik van vele in de omgeving te horen goh ben je afgevallen.. Dus best benieuwd en ging dus op de weegschaal staan.
Ik heb een speciale hoor waar je jezelf vast kan houden. En inderdaad8 kilo minder.. Ik ben er wel blij mee maar lijkt mijzelf niet echt normaal. Ik ben niet anders gaan eten of drinken. En zit/lig eigenlijk de hele dag.
Wel zweet ik de na de operatie heel erg en
Heb ik last van wondpijn.Moet ik mij zorgen maken?
Ik heb genoeg reserves hoor maar weet dat 8 kilo in 12 dagen echt bizar is.7 reactiesReagerenJohn (moderator)
7 augustus 2016 om 21:13Dat is inderdaad heel erg veel in korte tijd. Als het afvallen blijft doorgaan, ga da even naar de huisarts
ReagerenSas25 januari 2017 om 10:09ik ben op 12 januari geopereerd aan mijn voet precies 7 dagen later gewogen in het ziekenhuis en was 6 kilo lichter ( mét zwaar gips en kleding aan)  ik denk dat je lichaam veel energie verbruikt om te herstellen..
ReagerenAnn17 maart 2017 om 13:26Ook ik ben 7 kilo lichter nadat ik 26 jan. j.l een nieuwe heup heb gekregen , vind het ook wel een beetje eng .
ReagerenJanaatje23 augustus 2018 om 14:22Ik ben donderdag 18 augustus geopereerd ik heb nu een tpd en wijsheidstanden zijn er ook uit ik kan gewoon niet meer eten
Nu ben ik al 5 kilo afgevallen na een week ik weet niet of dat normaal is.
ReagerenJohn (moderator)
24 augustus 2018 om 00:06En waarom kun je niet eten?
ReagerenSylvia25 februari 2021 om 14:14Ik ben vorige jaar geopereerd aan een aneurysma van 8 cm en had heel veel last van vocht. Dat is met een Furosemidepomp in 2 dagen met 17 kilo aan lichaamsgewicht afgenomen. Door mijn slechte conditie overgewicht van nu 134 kilo en 174 cm lang kan ik slecht revalideren. Ik gebruik zuurstof 1 liter en voor de nacht een apneu apparaat en dan 3 liter zuurstof. Afvallen valt niet mee. Fysio kan op dit moment niet en heb ik een hometrainer aangeschaft. Ik blijf schommelen met mijn gewicht, dan 1,5 kilo eraf en weer 2 kilo er bij, dan weer pond eraf en dan weer 7 ons erbij. Wordt er gek van. Hoe kan ik dit nu aanpakken, zie het niet meer zitten zo. Heeft u tips. Eten doe ik normaal en niet overdreven, geen chips, geen toetjes, geen koekjes en geen vette bek.
ReagerenJohn (moderator)
25 februari 2021 om 14:38Je zou dit met een diëtiste moeten bespreken
Reageren



