- Miss5 april 2010 om 14:13
Hoihoi!
Heb dus sinds een goede week pijn aan mijn linkeroog wanneer ik mijn linkeroog beweeg, ook als ik op mijn oogbol druk is het erg gevoelig. Nu sinds woensdag heb ik een erg wazig zicht en het is nog steeds niet beter eigenlijk. Ik ben van plan om naar de oogarts te gaan, maar nu met pasen vind je niet meteen eentje die nog werkt!
Dus probeer ik het via deze weg of misschien iemand dit herkent!
Alvast erg bedankt en een fijne paasmaandag toegewenst aan iedereen!
2 reactiesReagerenAnoniem6 april 2010 om 01:23Bij acute medische problemen is het raadzaam de huisarts te consulteren. De huisarts kent uw medisch dossier en kan lichamelijk onderzoek verrichten.
Is het mogelijk dat er sprake is van een sinusitis? Lees: http://nl.wikipedia.org/wiki/Bijholteontsteking?
In dat geval zouden uw klachten alarmsymptomen kunnen zijn waarmee u direct naar de huisarts moet gaan / bellen.
ReagerenAnoniem9 december 2010 om 22:19Lees ook:
Alternatieve geneeswijze chronische sinusitis?
http://www.dokter.nl/forum/Keel-neus-oren/64485-Alternatieve-geneeswijze-chronische-sinusitis.htmlWat zijn de klachten voorhoofdsholte ontsteking?
http://www.dokter.nl/forum/Keel-neus-oren/63773-voorhoofdsholtontsteking.htmlVoorhoofdholte
http://www.dokter.nl/forum/Hoofd-hals-schouders/24882-Voorhoofdholte.htmlGoede behandeling voor voorhoofdholteontsteking
http://www.dokter.nl/forum/Complementaire-geneeswijzen/176506-voorhoofdholteontsteking.htmlPijn aan ogen
http://www.dokter.nl/forum/Ogen/96673-Pijn-aan-ogen.htmlChronische sinusitis?
http://www.dokter.nl/forum/Keel-neus-oren/234084-crhonische-sinusitis.htmlPijn achter het oog
http://www.dokter.nl/forum/Hoofd-hals-schouders/25593-pijn-achter-het-oog.htmlApart gevoel boven oog
http://www.dokter.nl/forum/Hoofd-hals-schouders/212816-Apart-gevoel-boven-oog.htmlHolte-ontsteking bij oog, pijn is echt ondraaglijk
Reageren
http://www.dokter.nl/forum/Hoofd-hals-schouders/249264-Holte-ontsteking-bij-oog-pijn-is-echt-ondraaglijk.html


