schokkend beeld

  • #1

    hey iedereen

    de laatste paar dagen gebeurt het soms dat ik als ik iets zie bewegen in mijn ooghoeken, dat dat precies schokkend gaat. zoals je wel eens ziet in reclame filmpjes of getruckeerde foto's waarin je de beweging beeld per beeld ziet.
    zeer raar... nu is het wel zo dat ik nogal vermoeid ben de laatste dagen, en misschien dat het daardoor komt. maar ik heb op internet gezocht en heb er niks over gevonden.
    is er iemand die hier al eerder over gehoord heeft?

    groetjes!

    Reageren
    #2

    Hallo,

    Ik heb ook last van schokkerige beelden. Aks ik op de fiets zit, dan is dat heel eng omdat ik opeens iets zie (een andere fietser) die er even tevoren niet was. Het overkomt me bij fel licht. Als ik binnen ben heb ik geen last. Het helpt ook als ik dan iets drink (water).

    Volgens de oogarts zijn mijn ogen goed. Ik ben van plan om bij fel licht een zonnebril te gebruiken.

    Reageren
    #3

    Hai, ik heb dat ook wanneer ik een nacht heb overgeslagen. Volgens mij slaaptekort. Je ogen zijn dan oververmoeid.

    Jans

    Reageren

 Moderator: Peter (huisarts)

Reageer op: schokkend beeld

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 2 MB



Voeg nog een bestand toe