Zoeken Vraag het forum

Slechte adem niet weg te krijgen

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Oké

    Ik heb laatst ontdekt dat ik slechte adem heb, en na wat research kwam ik erachter dat dat door mijn tong kwam, of toch de bacteriën erop. Ik heb namelijk witte aanslag op mijn tong. Nu heb ik wat gezocht naar wat een oplossing tegen die slechte adem en witte aanslag op de tong zou kunnen zijn, en zo kwam ik op een tongschraper. Zo eentje had ik dus besteld, en na een week te gebruiken stinkt mijn adem nogsteeds. Het lijkt alsof de bacteriën maar niet weggaan, zelfs na spoelen met Listerine niet.

    Wat kan ik doen?

    6 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Het is nog maar de vraag of het überhaupt van je tong komt. Ga eens naar de huisarts

    Reageren
    Oké

    Ik ben er vrij zeker van dat het van mijn tong komt, als ik mijn vinger over mijn tong wrijf stinkt die enorm.

    Reageren
    John (moderator)

    Dan raad ik je aan om naar de dokter te gaan. Het kan een schimmelinfectie zijn. De huisarts kan er iets voor voorschrijven

    Reageren
    Oké

    schimmel op de tong? en wat neem je daar dan tegen?

    Reageren
    John (moderator)

    De huisarts kan daar een gel voor voorschrijven of een kuur met een antischimmelmiddel

    Reageren
    Stella

    Beste, hopelijk ben je intussen van je vieze adem vanaf, zoniet lees volgende dan eens:

    https://www.vraagdetandarts.nl/amandelstenen/

    Bij mij heeft het alleszins na meer dan 10 jaar alle tandpasta’s, mondwaters, tongschrapers, tandartsen, halitose kliniek,…geprobeerd te hebben, geholpen. Gewoon door die amandelstenen achterin mijn keel te verwijderen. (zitten soms héél diep in zo’n pocket)

    Ook ik had beslag op mijn tong, en ondanks tongschrapen ging de vieze smaak niet weg uit mijn mond. Tot ik die amandelsteentjes ontdekte. Geen enkele tandarts, mondhygiënist, NKO arts, halitose kliniek die hieraan dacht ?

    Succes!

    Reageren
Reageer op: Slechte adem niet weg te krijgen
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.