- Anoniem13 november 2014 om 18:48
Ik heb al heel lang last van slechte adem stinkend speeksel witte tong ma telkens als ik een antibiotica kuur neem amoxciline is alles weg ma na een week komt het weer terug wie kan me helpen
3 reactiesReagerenJohn (moderator)
13 november 2014 om 19:10Ga terug naar je huisarts en vraag om een afstrijkje te maken van de tong en dat op kweek te laten zetten. Het kan een schimmelinfectie zijn. Dan helpt een antibiotica kuur niet.
ReagerenAnoniem13 november 2014 om 20:54Hoi dankjewel ma heb ook al medicatie gehad tegen schimmelinfectie heb mn amandelen laten verwijderen tanden helemaal verzorgd heb zepfs maag operatie gehad maagklep antibiotica kuur is t steeds weg ik heb een mooie roze tong geen droge mond meer geen vieze smaak gewoon gezonde mond ma het komt steeds terug ik ben radeloos
ReagerenJohn (moderator)
13 november 2014 om 21:10Ga toch terug naar je huisarts en vraag om een afstrijkje of laat je doorverwijzen naar de internist. Er zal gekeken moeten worden of het een bacteriële infectie is of een schimmelinfectie. En welke. Er zijn bacteriën die resistent zijn voor bepaalde antibiotica’s.
Reageren


