- Anoniem24 juli 2017 om 23:13
Hoi
ik heb sinds een paar dagen vlak voor ik ga slapen een gek gevoel in mijn bovenlip. Het voelt dan verdoofd en dik. Het is soms aan de rechterkant en soms aan de linkerkant en soms tegelijk maar nooit in het midden van mijn bovenlip. Het is dan ook een beetje dik en gezwollen. Het is altijd savonds en is sochtends weer weg..
iemand die weet wat ik moet doen? Ik heb er geen erge last van, maar vind het wel een beetje vreemd?
10 reactiesReagerenJohn (moderator)
24 juli 2017 om 23:23Is het de kant waar je op ligt voordat je slaapt? Heb je een hand onder je hoofd?
ReagerenAnoniem24 juli 2017 om 23:31Nee niet perse, het is ook voordat ik in bed lig al. Ik heb (voor zover ik weet) geen hand onder mijn hoofd
ReagerenJohn (moderator)
24 juli 2017 om 23:34Wat eet en drink je zoal voordat je slapen gaat? Heb je vaker een koortslip?
ReagerenAnoniem24 juli 2017 om 23:38Ik drink veel thee vaak savonds. Ik eet vlak voor ik ga slapen eigenlijk niet vaak meer. Nee ik heb nooit een koortslip gehad eigenlijk. Ik slik ook geen medicijnen, wel de pil
ReagerenJohn (moderator)
24 juli 2017 om 23:51Dan kan ik er zo helaas ook niets bij bedenken…behalve vermoeidheid.
Dat zou anders zijn als het de hele dag door zou hebben.
ReagerenAnoniem25 juli 2017 om 09:08Bedankt voor het meedenken! Ik kijk het nog wel even aan, misschien gaat het weer over
ReagerenDirk18 april 2021 om 18:01- Hallo. Ik heb sinds 1 week een verdoofde bovenlip, enkel rechts, unilateraal dus. Het zo maar spontaan begonnen. De zone bakent zich af tot onder de neusvleugel rechts tot rechtermondhoek. Is gevoel van verdoving zoals bij de tandarts en voelt dik gezwollen aan, maar is het niet. Het is continu. Weet niet wat het is. Heb geen tandextracties gehad daar en tandvlees of tanden zien niet geïrriteerd of beschadigd. De huisarts weet het niet. Zegt afwachten 2 weken en dan naar neuroloog… Iemand enig idee ?
John (moderator)
18 april 2021 om 19:23Moeilijk te zeggen zo. ga ermee naar de huisarts
ReagerenBinky3 september 2021 om 16:50Hoi ik heb dat ook zo nu en dan. Kan niet verklaren wat de oorzaak kan zijn. Wel merk ik dat het vaak komt opzetten in combinatie met warmte. Bijvoorbeeld in de zon of bij het sporten. Maar ik vind het wel vreemd.
ReagerenEef14 juni 2024 om 09:32En wat is het geworden want ik heb hetzelfde probleem.
Reageren


