Zoeken Vraag het forum

Ongesteld?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hallo,

    Ik heb een vraagje. Mijn tijd om ongesteld te worden is eraan gekomen maar ik ben 2 dagen over tijd. Ik kan wel aan mezelf merken dat ik sneller chagrijnig ben en ook eet buien heb. Als ik mezelf controleer op ongesteldheid zie ik geen bloed maar ruik ik wel mijn maandelijkse sterke geur. Ik heb 3 á 4 weken terug wel seks gehad en dat is wel veilig gebeurt. Ik slik de pil nog niet maar we hebben wel een condoom gebruikt.
    Ik heb geen enkel symptoom van zwangerschap geen gevoelige borsten, geen misselijkheid en ik hoef niet extreem veel te plassen. Daar in tegen heb ik wel de symptomen van ongesteldheid. Kan het zijn dat de condoom gescheurd is en ik toch zwanger ben of moet ik even afwachten en word ik nog ongesteld? Ik ben namelijk bang dat ik straks zwanger ben ..

    6 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Het zou heel goed kunnen dat je menstruatie iets later komt. Gewoon even afwachten.

    Hoe oud ben je?
    Is je menstruatie normaal altijd precies op tijd?

    Reageren
    Anoniem

    Ik ben 15, vaak wel, soms was ik iets overtijd

    Reageren
    John (moderator)

    Gezien je leeftijd is het helemaal niet vreemd dat je menstruatie onregelmatig is.
    Ik zou me maar niet al te druk maken en gewoon even afwachten.

    Reageren
    Anoniem

    Oke, maar als je zwanger bent en dan kom je bij je eerste menstruatie heb je dan gewoon last van menstruatie symptomen of helemaal niet?

    Reageren
    John (moderator)

    Als je overtijd bent omdat je zwanger bent heb je geen menstruatiesymptomen.

    Reageren
    Anoniem

    Oke bedankt!

    Reageren
Reageer op: Ongesteld?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.