Zoeken Vraag het forum

Ongesteld en zwanger?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hoi ik heb een probleem..

    Ik slik de pil. Vorige maand heb ik op 1 dag perongeluk de dubbele dosis (2 pillen) genomen. Op advies van de dokter heb ik de strip gewoon afgemaakt en op de laatste dag dat ik zou moeten slikken een extra pil genomen. Ik zou dus gewoon goed beschermd moeten zijn. Een poosje nadat dit was gebeurd en ik ook seks heb gehad zonder condoom etc. kreeg ik last van zwangerschapssymtomen. Ik wil nog niet zwanger worden dus was enorm blij toen ik ongesteld bleek te zijn, of in ieder geval een bloeding had. Deze verliep ook anders dan normaal. Ik had meer pijn en er was minder bloed. Ook duurde het langer en kreeg ik nadat ik een dag ‘droog’ was ineens weer bloedverlies. Nu in de volgende cyclus heb ik last van een opgezette buik en mijn vriend zei je borsten voelen groter en steviger tegen me. Ook lijkt het alsof mijn lichaamsbouw een heel klein beetje veranderd. Het lijkt alsof ik iets aankom. Of in ieder geval iets breder word. Ik vind het zo enorm vreemd wat mijn lichaam doet.. Kan iemand me vertellen wat er aan de hand is? Ben ik wel gewoon zwanger?

Reageer op: Ongesteld en zwanger?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.