- ….9 augustus 2013 om 20:23
Hallo,
Vorige week vrijdag kwam ik er achter dat ik 4 hele dagen mijn pil vergeten was te slikken. Ik heb toen de huisarts gebeld en gevraagd wat ik dan het beste kon doen. Ze zei dat ik me vergeten pillen als nog moest slikken en dan de strip af moest maken. Dat is de enige optie voor in je 2de week. Dus dat heb ik gedaan.
Ik ben wel gaan bloeden(4dagen), ondanks de pil, en nu heb ik al vanaf dinsdag zwarte afscheiding, buikpijn, en Ben heel emotioneel en duizelig.Weet iemand wat de oorzaak is?
En wat ik aan de zwarte afscheiding kan doen?Dankjewel!
3 reactiesReageren….11 augustus 2013 om 01:03wil iemand alsjeblieft reageren ?
Reagerenmoeder van 415 augustus 2013 om 07:44Hoi,
Je kunt het beste terug contact opnemen met je huisarts.
Reageren
Tussentijds bloeden is op zich niet vreemd omdat je 4pillen vergeten bent.
Je arts kan gerichte vragen stellen en je uitleggen wat er gebeurd!
SuccesBina17 augustus 2013 om 19:51Hoi,
Ik ben de pil een keer 2 dagen vergeten en had ze uit mezelf ingenomen om in te halen, ook ik verloor bloed en voelde me echt beroerd. Mijn huisarts heeft toen gezegd dat het niet goed was zoveel pillen in zo’n korte tijd te slikken. Jij bent er 4 vergeten, dus ik denk dat het iets te veel is geworden.
Misschien indd maar je huisarts bellen.succes!
Reageren


