Zoeken Vraag het forum

Geen buikpijn bij menstruatie

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hoi! Ik ben 35 jaar. Gebruik geen anticonceptie. Vroeger had ik altijd buikpijn voor de menstruatie. De laatste maanden heb ik geen buikpijn meer voor ik ongesteld word. Is dit niet een beetje raar? Ook tijdens menstruatie niet. Wel heel fijn natuurlijk.

    Nu zijn we wel bezig voor een kindje. En zondag zou ik normaal ongesteld moeten worden. Wat we mu dus liever niet hebben. Maar ik heb nu dus enorm lage buikpijn. Normaal heb ik dit niet voor en tijdens mijn menstruatie. Of misschien nu tekenen van een zwangerschap?🍀🤞🏼

    6 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Daar kan niemand je zo antwoord op geven. Daar zul je dan een zwangerschapstest voor moeten doen

    Reageren
    Anoniem

    Dat klopt. Daarin moet ik even geduld hebben. Maar is het mogelijk geen buikpijn te hebben vooraf en tijdens menstruatie. Jaren gehad. Maar afgelopen maanden niet. Helemaal geen buikpijn. Helaas nu wel eens een keertje, uitgerekend de 1e ronde voor een kindje.

    Reageren
    John (moderator)

    Het zou toevallig een keer zo kunnen zijn

    Reageren
    Anoniem

    Een keer ja. Maar ik heb al maanden tot zeker een jaar geen last van buikpijn voor en tijdens menstruatie😅

    Reageren
    John (moderator)

    Ja, dus het kan een keer voor komen dat je dan wel weer pijnklachten hebt

    Reageren
    Anoniem

    Oh op die manier bedoel je dat. Oke. Dank je wel

    Reageren
Reageer op: Geen buikpijn bij menstruatie
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

3 min leestijd

Anticonceptie en hormonen: welke past bij jou?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.