Zoeken Vraag het forum

verslaving oxepan

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hallo

    Zou er iemand mij kunnen vertellen wat de schade kan zijn van te veel oxazepan gebruik.

    Een kennis van mij gebruikt namelijk per dag z’n 10 stuks. Soms is het ook nog wel meer. Ze gebruikt deze medicijn omdat ze een nerveus typ is en maakt het haar rustig.

    Nu heeft ze de afgelopen tijd alleen nog maar meer klachten er bij gekregen.
    o.a. hoge bloeddruk, maag klachten , te kort vitamine D , heel erg moe , geen kracht meer om te kunnen lopen , stoelgang . De huisarts heeft meerdere malen bloedonderzoeken gedaan en daaruit was niks te vinden. Echter weet hij niet dat ze zoveel oxazepan gebruikt.

    Heeft er iemand tips en ideeën of zit er iemand in soortgelijke situatie ?

    Laat het me weten.

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    [quote]De huisarts heeft meerdere malen bloedonderzoeken gedaan en daaruit was niks te vinden. Echter weet hij niet dat ze zoveel oxazepan gebruikt.[/quote]
    Het is natuurlijk eigenlijk te gek voor woorden, dat iemand naar de huisarts gaat met verschillende klachten, die huisarts onderzoek laat doen en er dan niet bij verteld, hartstikke verslaafd te zijn aan de de oxazepam. Je mag niet verwachten dat de huisarts je kan helpen als je niet de waarheid verteld. Met die hoeveelheid oxazepam is het niet raar dat ze klachten heeft.
    Als ze zo doorgaat zullen de klachten alleen maar erger worden en zal ze ook steeds meer oxazepam nodig hebben. Ze heeft een forse medicijnverslaving en die is net zo erg als een drugsverslaving.
    Ze moet terug naar de huisarts en vertellen wat er echt aan de hand is. Dan kan de huisarts haar ook helpen. Ze zal in ieder geval van de verslaving af moeten en daar heeft professionele hulp bij nodig.

    Reageren
Reageer op: verslaving oxepan
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.