- Anoniem17 oktober 2014 om 09:18
Hooii,
Ik moet nu om de dag 1,5 liter Klean-prep gebruiken (dit gaat door mijn neussonde) ik doe dit nu via een spuiy, maar dit is onhandig en vaak doe ik het te snel waardoor ik moet overgeven. Zou ik hiervoor een voedingspomp kunnen krijgen, of geld dit alleen voor sonde voeding?5 reactiesReagerenJohn (moderator)
17 oktober 2014 om 12:01Ik heb even iets meer info nodig.
Is de neussonde alleen maar aangelegd voor de Clean prep?
Reageren
Moet je de Clean prep langdurig gebruiken?
Eindigt de neussonde in je maag of dunne darm?Anoniem17 oktober 2014 om 12:45Ja, de sonde is voor alleen de Klean prep aangelegd. Hij eindigt in m’n maag. En ik moet voor de rest van men leven klean prep gebruiken
ReagerenJohn (moderator)
17 oktober 2014 om 16:44Dan zou een voedingspomp een oplossing kunnen zijn.
Reageren
Overleg het met de behandelend specialist.Anoniem17 oktober 2014 om 18:16Oké, zal ik doen. Bedankt alvast. En als het nog onduidelijk is maat ik het dan wel weer weten. Fijne avond!
ReagerenJohn (moderator)
17 oktober 2014 om 20:01



