Zoeken Vraag het forum

uren lang gal braken

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Tweeg

    Hoi

    Ik heb een vraag waar ik zelfs bij de internist geen antwoord op krijg. Omdat hij het niet weet.
    Ik heb meerdere malen een soort van aanval gehad wat begint met pijn in mijn rug (rechts) naar mijn ribben (onder ook rechts). Op n gegeven moment krijg ik steeds meer pijn onder mijn ribben er is daar ook een verharde bult te voelen. En dan ga ik uren achter elkaar (8 uur laatste keren) gal braken. Er komt vanaf het eerste moment gal, dus geen braaksel waar je nog voedsel in aantreft. Ik zweet dan heel erg heftig en heb op dat moment geen last van extra diarree. Ik heb 2x een echo gehad.. ze vonden mij galwand dubieus verdikt maar de internist vond dat er niets met mijn galblaas was.
    De huisarts is langs geweest.tijdens die heftige braakaanval en Constateert dat ik rustige darmen heb en gooit het op een buikvirus. Ze kan met haar stetoscoop die plek die pijnlijk is niet aanraken.

    Ook heb ik tussendoor kleine aanvallen.. buikpijn diarree en spugen tegelijk.

    Kan iemand mij alstjeblieft vertellen wat er misschien aan de hand is.

    groetjes tweeg

    9 reacties
    Reageren
    tweeg

    aanvulling

    Ik heb het wilkie syndroom gehad.. (als ik voldoende op gewicht blijf heb ik daar geen last meer van).

    Ik heb een spastische darm links onderin. (lijkt mij dus geen reden voor diarree)

    Ik heb spataderen in mijn dunne darm. (af en toe melena)

    en nog meer maar dat heeft denk ik niet te maken met mijn darmen.

    Reageren
    tweeg

    helemaal niemand die hier iets meer van weet? 🙁

    Reageren
    Nikki1979

    Klinkt mij als een galaanval.
    Mijn stiefvader heeft dat ook een paar keer gehad en dat verloopt eigenlijk hetzelfde als jij hierboven beschrijft.
    Zijn huisarts zei dat dat een galaanval is en dat het meestal komt door dat je dan iets hebt gegeten watvetter was dan je lichaam op dat moment aan kan.

    Verder weet ik het ook niet, hij had ook geen galstenen o.i.d.

    Reageren
    brenda A

    second opiniun vragen bij een andere specialist, want normaal is dit natuurlijk niet.
    zo’n aanval kan ook komen door een hernia diafragmatica, een afwijking aan de galblaas en door een alvleesklierprobleem.
    laat je niet afschepen, terug dus voor verdere diagnose.

    Reageren
    jan

    vanacht heb ik heel hetzelfde had , kon maar geen oog dicht doen. om het halfuur had ik die gele afscheiding weer , is er iets wat je daaraan kan doen ?

    Reageren
    Ina

    Dat galbraken ken ik ook. Het is inderdaad urenlang. Mij werd een gal-lever reinging aangeraden door een orthomoleculaire arts. Deze man en een biologisch arts zeiden dat het met een slechte leverfunctie te maken heeft (bij mij dus) en dat het lichaam dan wil reinigen. Zo’n kuur kan je zelf doen, thuis, 2 dagen met bitterzout en dergelijke. Ik kan dat niet doen omdat ik niet kan vasten wegens gebruik insuline. Maar hun theorie spreekt me wel aan. De galvetbolletjes komen er dan gewoon bij de ontlasting. Hoop dat deze tip helpt, succes ermee.

    Reageren
    galblaasloos

    Klinkt als galblaasproblemen….door kleine steentjes die via galleiders naar je darmen gaan blijven die wel eens aan de wand hangen of schrapen waardoor dit gaat ontsteken.eerst leiders dan galblaas zelf en nog erger buikvlies…dat laatste had ik maar bij mij duurde diagnose 4 jaar…..dus wil je voor jezelf zeker weten eet maar vet gebakken visje….als je aanval krijg weet je het.en laat je niet afschepen met pds of crown.d8 ze bij mij ook maar dat was het niet.reiniging pffff hahaha lol….succes

    Reageren
    j giesen

    al eens op vit. b12 laten prikken. controle of er geen tekort is. gr. fien

    Reageren
    Jenny

    Beste..ik heb nu ook misselijkheid rn gal overgeven en soms gelige diarree jk ga naar n MDL ARTS .
    Ik zou u aanraden toch n second opinion te vragrn dys n ander ziekhuis want pijn onder ribb kan duid oo leverproblemen of galblaasontsteking..
    En veaag medicatie zoals Cholestramine of Quatran
    Dat zijn zakjes die de galaanvallen if teveel vet of gal in maag of darmen stoppen..

    Succes en beterschap.

    Reageren
Reageer op: uren lang gal braken
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.