Willekeurig kokhalzen

  • #1

    Hi. Ik heb sinds een aantal maanden last van dat ik op willekeurig momenten moet kokhalzen, en soms gaat dit over tot daadwerkelijk overgeven. Ik voel een druk op mijn strottenhoofd, heb pijn onder mijn borstkas en een algemeen weeig gevoel (niet echt misselijk maar wel naar). Het kokhalzen lucht ook niet op.
    Ik ben al meerdere malen naar de huisarts geweest zonder resultaat. Mijn bloedwaardes (ik dacht zelf aan schildklier) zijn normaal, een echo van de buik laat ook geen afwijkingen zien, en er zijn geen afwijkingen te voelen in mijn hals. De huisarts zei eerst dat het stress is. Ik kan me hier minder in vinden omdat ik juist daarvoor een heel traject rondom mentale problemen succesvol had afgesloten. Ook werd er geopperd dat het een prikkelbare darm is. Echter zijn mijn aanvallen ongerelaterrd aan eten en heb ik ze ook op een lege maag.
    Ik ben volledig uitgeput door alle aanvallen en zelfs kleine blokjes om, zijn al een enorme inspanning. Ik ben inmiddels zo moedeloos dat het nu wel zijn tol begint te eisen op mijn mentale gezondheid.
    Heeft iemand misschien ideeën wat dit kan zijn?

    Reply
    #2

    Chronische hyperventilatie kan ook die klachten geven.
    Je kunt mentale stress wel "aangepakt" hebben, maar dat zegt niet dat het ook uit je lichaam is.
    Zo gek denkt je huisarts dus niet.

    Reply
Reageer op: Willekeurig kokhalzen


<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 1 MB



Voeg nog een bestand toe

Blijf op de hoogte met onze wekelijkse nieuwsbrief