Zoeken Vraag het forum

Zure smaak in mond en keelholte

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Jess

    Sinds een week of 5 heb ik opeens last van een zure smaak in mijn mond en keelholte. Destijds slikte ik 2x 40mg Omeprazol per dag. Daar ben ik sinds een week volledig mee gestopt omdat ik getest ga worden op de maagbacterie. Ook krijg ik aankomende week een zuurgraadmeting. De mdl arts denkt aan functionele dyspepsie, maar zelf denk ik eerder aan silent reflux  (RPL) omdat ik het zuur niet omhoog voel komen.

    Heeft iemand ervaring met silent reflux, of tips hoe ik in hemelsnaam van die zure smaak af kan komen?

    Het beheerst ondertussen echt mijn leven ook omdat eten en drinken totaal niet meer smaakt.

    1 reactie
    Reageren
    Catootje

    Veel mensen hebben een tekort aan maagzuur, waardoor een slechtere vertering, waardoor zuurbranden maar ook andere klachten kunnen ontstaan. Maagzuurremmers doen je gezondheid natuurlijk geen goed en verergeren eigenlijk het probleem. Zorgen voor een veranderde zuurtegraad, waardoor ook aantasting van je darmflora. Ook zorgen ze voor verlies van vitaminen en mineralen en bij langer gebruik ook aan aminozuren en vetzuren. Zou dus eens heel goed kijken naar voedingspatroon. De meeste mensen eten teveel snelle suikers. Een natuurgenezer kan kijken naar hele gezondheid en adviseren over voedingssupplementen.

    Reageren
Reageer op: Zure smaak in mond en keelholte
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.