Zoeken Vraag het forum

Darm krampen

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Tom

    Beste,

    Sinds afgelopen vrijdag heb ik nogal last van darm krampen. Dit begon links bovenin en later verspreide dit zich naar de gehele linker kant (steekjes en krampen). Ook kon ik erg lastig naar het toilet, maar hier heb ik vaker last van. Daar heb ik een macrogol zakje voor genomen.

    Krampen werden wat erger, en omdat ik dinsdag op vakantie ben gegaan, ben ik de dag er voor op maandag langs de huisarts gegaan. Temperatuur oké, geluiden in de buik oké en hij heeft ook druk uitgeoefend op de buik om te kijken of het een blindedarmontsteking kon zijn, ook dit was oké en hier geen sprake van.

    Nu zitten we op woensdag avond, en heb ik eigenlijk nog steeds krampen die ook wat naar de rechterkant zijn uitgebreid sinds dinsdag ochtend. Geen nare steken, gewoon wat krampen. Echter omdat ik op vakantie ben, maak ik me sneller zorgen voor een blindedarmontsteking.

    Binnen hoeveel uur/dagen treed dat normaal gesproken op? Als ik op mijn buik druk rechts onderin, doet dit geen pijn.

    Graag hoor ik.

    Hgrt,

    Tom

    6 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Ik denk dat je vooral last hebt van obstipatie. Je hebt geen klachten die op een blinde darm ontsteking wijzen. Zorg dat je voldoende drinkt (minimaal 2 liter water per dag) en eet dagelijks een stuk vers fruit

    Reageren
    Tom

    Mijn eigenlijke vraag is dus;

    -in hoeverre merk je of iets een blindedarmontsteking is? Hoeveel pijn is pijn?

    – binnen hoe snel merk je het? Ik zit er nu 5 dagen mee, had het al lang “echt” door moeten komen?

    Reageren
    John (moderator)

    hevige pijn bij aanraking van je buik en dat duurt doorgaans geen 5 dagen

    Reageren
    Tom

    Oké, nou dat heb ik tot dusver nog niet. Geen reden tot zorgen denk ik dus.

    Dank!

    Reageren
    Tom

    Ik ben wel vrij misselijk en heb weinig eetlust. Maar dit zullen wel “bijwerkingen” van de obstipatie zijn denk ik?

    Reageren
    John (moderator)

    dat zou zeker kunnen

    Reageren
Reageer op: Darm krampen
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.