Zoeken Vraag het forum

Maagpijn, misselijk, boeren

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anouk

    Hallo, heb sinds een aantal weken last van maagpijn, misselijkheid en veel opboeren, pijn in maag na eten of drinken maar niet altijd. Als ik op de maag druk doet het zeer. Huisarts zei dat ik een gevoelige maag heb en heb antagel gekregen, soort drankje, maar vraag me af of ik geen maagzweer(tje) heb ? Heb de dokter daar niet over gehoord, moest maar terug komen als de klachten aanhielden. Klinkt dit iemand bekend in de oren ?

    Groetjes..

Reageer op: Maagpijn, misselijk, boeren
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.