Zoeken Vraag het forum

bovenmaags boeren

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • markm

    Hoi,

    ik loop al jaren met benauwdheidsklachten waar ik me behoorlijk aan irriteer.
    Ben daarvoor al meerdere keren naar de huisarts geweest, aangezien ik best veel last heb van reflux en oprispingen heb ik daarvoor preventief Pantoprazol tot de beschikking. 40mg.
    Huisarts koppelt de benauwdheidsklachten aan de reflux, door irritaties aan de keel.
    inmiddels in de jaren door longonderzoek laten doen, incl foto’s dit was allemaal god.
    KNO arts heeft in de keel gekeken met een camera door de neus en de keel was geïrriteerd, dat is weer tot rust gekomen.
    Echter de klachten bleven. vorig jaar een gastroscopie laten doen. resultaat was een middenrifbreuk en een maagpoliep (goedaardig, war men niks aan doet). de oprispingen blijven en zijn alleen maar verergert, ze komen ook overeen met bovenmaagsboeren waar ik via via opgewezen ben.
    Komen enkel op bij het einde van inademen en kunnen soms uren duren, het lijkt er wel op dat het mninder erg word wanneer ik praat, ook heb ik vaak last van de keel.

    Zijn er mensen die ervaring hebben met bovenmaags boeren en deze benauwdheidsklachten hiermee herkennen? En vooral wat kan ik eraan doen?

Reageer op: bovenmaags boeren
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.