bovenmaags boeren

  • #1

    Hoi,

    ik loop al jaren met benauwdheidsklachten waar ik me behoorlijk aan irriteer.
    Ben daarvoor al meerdere keren naar de huisarts geweest, aangezien ik best veel last heb van reflux en oprispingen heb ik daarvoor preventief Pantoprazol tot de beschikking. 40mg.
    Huisarts koppelt de benauwdheidsklachten aan de reflux, door irritaties aan de keel.
    inmiddels in de jaren door longonderzoek laten doen, incl foto's dit was allemaal god.
    KNO arts heeft in de keel gekeken met een camera door de neus en de keel was geïrriteerd, dat is weer tot rust gekomen.
    Echter de klachten bleven. vorig jaar een gastroscopie laten doen. resultaat was een middenrifbreuk en een maagpoliep (goedaardig, war men niks aan doet). de oprispingen blijven en zijn alleen maar verergert, ze komen ook overeen met bovenmaagsboeren waar ik via via opgewezen ben.
    Komen enkel op bij het einde van inademen en kunnen soms uren duren, het lijkt er wel op dat het mninder erg word wanneer ik praat, ook heb ik vaak last van de keel.

    Zijn er mensen die ervaring hebben met bovenmaags boeren en deze benauwdheidsklachten hiermee herkennen? En vooral wat kan ik eraan doen?

    Reply
Reageer op: bovenmaags boeren


<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 1 MB



Voeg nog een bestand toe

Blijf op de hoogte met onze wekelijkse nieuwsbrief