Zoeken Vraag het forum

Pijnlijke maag opgezette buik

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Lina

    Sinds paar weken heb ik enorm last van opgezette opgezwollen buik en ook opgeblazen maag pijn in de maag en daarna pijn rond mijn navel gewoon echt waar mij dunne darmen zijn ik moet onderzoek gaan doen maar dat duurt nog paar weken Weet iemand toevallig wat het kan zijn elke dag heb ik het echt elke dag laatste 3 weken die ik heb geen zin om te eten want na Elke eten Heb ik het nog erger Ik heb ook diarree en ik word er moe van Kan iemand mij raad geven Ik ben bang voor slechte dingen

    2 reacties
    Reageren
    Anoniem

    Hoi Lina!

    Wat een vervelend klachten..  aangezien ik geen dokter ben kan ik geen uitspraak doen over wat het zou kunnen zijn. Wel raad ik je aan om jezelf niet te druk te maken. Angst/stress kunnen je klachten namelijk enorm verergeren (heb ik zelf ondervonden). Ik begrijp dat je moe wordt van je moeilijke spijsvertering. Je mag niet uitgaan van het ergste! De kans dat het iets is dat snel en simpel te verhelpen valt is groot. Het zou PDS kunnen zijn, of een allergie voor een bepaalde voedingsstof. Maak jezelf niet teveel zorgen, en ga zeker niet via Google je symptomen opzoeken, daar maak je jezelf enkel bang mee. Voor je darmen zou ik Enterol zeker aanraden. Dit medicijn helpt je darmflora te herstellen. Wanneer je écht enorme diarree hebt neem je best imodium instant, dit helpt (bij mij toch) super goed en verhelpt de diarree binnen de 10 minuten. Wat betreft je maag kan je eventueel ‘Rennie’ nemen. Dit verhelpt maagklachten snel. Je zou ook motillium kunnen proberen, maar dit is enkel op voorschrift te verkrijgen. Verder raad ik je aan niet teveel vet voedsel te eten, op dit moment doe je je darmen daar geen plezier mee. Met  vezelrijke voeding kan je je darmen dan weer wél plezieren (volkoren brood, aardappelen, fruit..). Je voeding heeft enorm veel invloed op je spijsvertering. Misschien zit het probleem daar wel? Veel succes met het onderzoek. Laat je iets weten wanneer je de uitslag hebt? Groetjes!

    Reageren
    Lina

    Dankjewel  ik wacht op  onderzoek  helaas duurt het erg lang  ondertussen gaat het niet beter

    Reageren
Reageer op: Pijnlijke maag opgezette buik
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.