- Jac12 maart 2018 om 23:21
Hallo allemaal,
Sinds een paar weken heb ik erge last van mijn maag. Continue een vol gevoel en vieze boeren. Ook is de ontlasting zeer onregelmatig en dun.
Mijn maag geeft steken na het eten en later op de avond merk ik al dat ik last ga krijgen de volgende dag. Meestal krijg ik in de ochtend erge last van mijn buik en moet dan naar de wc vliegen.
Ik heb geen last van lusteloosheid, want ik wil alles nog steeds eten maar doe het niet uit angst voor wederom last. Ik ben wel wat moeier als normaal, maar dat kan ook andere oorzaken hebben.
Vaak pak ik een rennie, ondanks dat ik geen zuur aanvallen heb of iets dergelijks. Iberogast helpt ook voor geen meter.
Aan het begin leek het te maken te hebben met vet voedsel, maar ik let nu goed op en eigenlijk heb ik het continue. Ook heb ik het gevoel dat mijn eten niet goed doorloopt.
Ik ben wel van plan om een afspraak te maken bij de dokter.
Wat zou het kunnen zijn.
Alvast bedankt!
1 reactieReagerenJohn (moderator)
12 maart 2018 om 23:33Moeilijk om daar zo zonder enig onderzoek iets over te zeggen. Ga in ieder geval naar de dokter met de klachten
Reageren




