Zoeken Vraag het forum

Kortademig

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Miss

    Ongeveer een maand geleden kreeg ik, in de auto terug van het sporten, steken vanuit mijn rechteroog die doorschoten naar mijn linkerborst (net onder de tepel). Deze steken kwamen toen iedere keer terug wanneer ik diep inademde.
    Die nacht ben ik ervoor naar de SEH geweest, omdat de pijn (ook na paracetamol) niet minder werd. De arts zei dat hart en longen goed klonken, maar dat het waarschijnlijk een kramp was in de slokdarm of een van de omliggende spieren. Ik werd naar huis gestuurd en moest contact opnemen met mijn eigen huisarts, als het de volgende dag niet over zou zijn.
    De dag erna waren de steken weg, alleen bleef ik met het gevoel zitten dat er een obstructie in mijn slokdarm zit. Nu, een maand later, heb ik dit gevoel nog steeds en word ik kortademig op het moment dat ik ga liggen. Ik heb dan het gevoel dat ik niet goed door kan ademen en dat mijn longen verdrinken. Ik moet vaak heel diep ademhalen of gapen om genoeg adem te krijgen.
    Met veel inspanning (niet met een gewone voetbaltraining, wel met bijvoorbeeld zware conditietraining) krijg ik het ook vaak heel zuur.
    Ik ben nu gisteren begonnen met het slikken van pantoprozol om te kijken of dat misschien iets doet.
    Iemand enig idee wat dit zou kunnen zijn, of belangrijker nog, wat ik er aan kan doen?

    1 reactie
    Reageren
    Suus

    Zie reactie onder andere topic

    Reageren
Reageer op: Kortademig
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.