Buikpijn

  • #1

    vorige week woensdag zijn mijn dochter haar 4 wijsheidstanden onder volledige narcose verwijderd. Zij moet dagelijks 3x 1gr paracetamol en 3x 600mg ibuprofen nemen. Zij heeft ook een antibioticakuur van 10 doses moeten innemen (3 innamen per dag). Nu klaagt zij sinds die operatie constant over buikpijn rond haar navel die maar niet over gaat. Zou dit van de medicatie kunnen komen?

    Reactie
    #2

    Dat zou kunnen. Neem contact op met de huisarts

    Reactie
    #3

    Antibiotica verstoort je darmflora, bevordert candidagroei en zorgt voor verlies van vitaminen en mineralen. NSAID's verstoren je darmflora en zorgen, door irritatie van de slijmvliezen, voor verlies van tal van vitaminen en mineralen. Narcose is natuurlijk nodig maar is ook een belasting voor je lichaam. Zou advies vragen om haar gezondheid te ondersteunen, zoals met een goed probioticum en een paar voedingssupplementen en ontgifting van narcosemiddel. Artsen hebben daar doorgaans geen kijk op.

    Reactie
Reageer op: Buikpijn
Selecteer afbeelding
Maximale afbeelding grote is 512kb, toegestande bestandtypes: *.jpg, *.jpeg, .jpe,.gif

Blijf op de hoogte met onze wekelijkse nieuwsbrief