- Anoniem16 februari 2016 om 10:20
Ik heb al bijna 2 jaar Tinnitus. Ik kon hier goed mee omgaan en hoorde het vaak ook niet meer. Maar nu sinds 1.5 een goede verkoudheid te pakken en een nieuw geluid erbij gekregen. Een laag humming geluid. Dreunt door heel mijn hoofd heen. Om gek van te worden. Hier was ik al zo bang voor. Ben al bij de arts geweest en die zag dus rechts een ingetrokken trommelvlies en links ook en vocht erachter. Nu zei ze dat als dit opgelost is dat het geluid ook gaat afnemen of weg gaat. Ik heb antibiotica gehad en een neusspray maar ben zo bang dat dit geluid gewoon gaan blijven. Ik mis mijn eigen geluid nu wel.
Nu is mijn vraag is er een kans dat dit nog weg gaat trekken want slapen is een ramp nu en op de dag valt het geluid met niets te maskeren.
Bedankt alvast.
Sandra
2 reactiesReagerenJohn (moderator)
16 februari 2016 om 10:53Als de laatste klachten blijven aanhouden vraag dan een verwijzing voor de KNO Arts.
Het kan ook vanzelf weer herstellen.
ReagerenAnoniem1 april 2016 om 16:54Ik heb al meer dan 10 jaar tinitus een constante hoge fluittoon. Ook al andere tonen gehad lage zoemtoon en lage fluittoon en zeker als je in je bed ligt als het heel stil is. Maar die gaan altijd weg en dan blijft alleen de hoge toon over godzijdank!!! Daar heb ik mee leren leven :negeren! Maar das nie makkelijk 🙁 Ik heb juist een zware sinusontsteking en bronchit gehad en nu zijn mijn smaak en reuk volledig weg en das verschrikkelijk ik proef niets alleen bitter zuur of zout en zoet maar niets smaakt! !! Bij de huisarts geweest en moet geduld hebben. Al 6 weken heb ik dit en dat kan 3 tot 6 maand duren als het al terug komt vreselijk!!!!!
Reageren


