Zoeken Vraag het forum

Duizelig en misselijkheid na stukje plastic ingeslikt te hebben.

  • Bart1989

    Hallo iedereen,

    Ik heb 5 weken geleden een stukje plastic per ongeluk doorgeslikt dat in een stukje boterkoek zat. Ik kreeg het niet doorgeslikt en is vast blijven haken in mijn keel. De volgende dag ben ik naar mijn huisarts gegaan die mij vertelde dat mijn Slokdarm waarschijnlijk beschadigd is en dat dat het gevoel geeft alsof er nog wat vast zit. Er werd me aangeraden om na twee weken terug te komen als de klachten aanhielden. Na ongeveer een week had ik het gevoel dat het weg was. Een week later kreeg ik een hoestaanval en kwam er veel slijm los in mijn keel. Direct daarna voelde ik scherpe pijn in de keel en alsof het stukje plastic weer is los geschoten. Ik kreeg het benauwd en werd erg misselijk tijdens het ademen. Ik ben die nacht naar het ziekehuis gegaan, ze konden niets voor mij betekenen en stuurde me naar huis met het advies de volgende dag naar de huisarts te gaan. Ik voelde me de volgende dag weer prima dn besloot niet te gaan. De klachten werden weer minder en had na 2 dagen weer nergens last van. Weer ongv een week later kreeg ik uit het niets savond klachten o.a duizelig, misselijk, gevoel van flauwvallen en braken. Ook het gevoel dat er iets in mijn luchtpijp wou (tijdens inademen).
    Zelfde nacht weer naar het ziekehuis gegaan, die voor mij een afspraak maakte bij de kno arts. Echter kon zei ook niets vinden. Nu weet ik niet goed wat dit kan zijn, de klachten komen sporadische terug en houden meestal 2 a 3 dagen aan. Dit gebeurd voornamelijk savonds. Wat kan dit zijn? Ik ben ook erg moe de laatste tijd.

    Groeten

    Bart

    9 reacties
    Reageren
    Harm

    Het feit dat de klachten erg wisselend zijn maakt het zeer onwaarschijnlijk dat er een relatie ligt met het eerder ingeslikte stukje plastic. Ook het feit dat de KNO arts niets vond ,maakt een achtergebleven stukje plastic onwaarschijnlijk.
    Zijn er wellicht spanningen met hyperventilatie. Dat geeft nl precies de klachten weer zolas je ze beschrijft.Als dat niet het geval is , is het wellicht toch zinvol de huisarts te bezoeken en verder onderzoek te laten doen, bv bloedonderzoek.

    Groet Harm

    Reageren
    Anoniem

    Ik heb een 3 jaar geleden met het eten van een toastje met file amerikan ook een stukje plastic van t folie wat over het doosje zit binnen gekregen ik heb steeds gedacht het gaat wel weg vanzelf maar ik ervaar exact dezelfde klachten ik ben alleen nog niet naar een huisarts geweest maar ben dat wel van plan maar wilde wat info opzoeken omdat t al erg lang geleden is ik heb ook er last van dat ik veel sneller ziek ben dan normaal en ook erg moe en steeds niet lekker en nog dat gevoel dat er wat zit in mijn keel maar het komt en gaat en omdat het ook zo ineens weer weg is ben ik nog niet naar de huisarts geweest maar het stoort wel in het dagelijks leven als die klachten weer terug komen

    Ik hoop dat het snel voor altijd weg gaat

    Groet Kimberley

    Reageren
    alias

    ik heb eergister per ongeluk een stukje plakband in mijn keel gekregen, soms voel ik het en soms niet, maar heb echt het gevoel dat het wast zit, ik ben ook erg misselijk. Ik ben echt heel bang dat ik een infectie ga krijgen hierdoor. Zou dat kunnen?

    Reageren
    John (moderator)

    Als je denkt dat het nog in je keel zit, wat erg onwaarschijnlijk is, moet je naar de dokter gaan en ernaar laten kijken

    Reageren
    Anoniem

    Ik heb een plakband geslikt nu zit het bij me keel en ik voel het wat vervelend is waardoor ik niet kan slapen. Wat moet ik doen???

    Reageren
    Suzan

    De huisarts bellen,zoals ook al geantwoord was op dezelfde vraag boven die van jou

    Reageren
    Tom

    Wat doet de huisart dan in dat geval? Ik heb ok en stukje boterham zak doorgeslikt en ik voel het in me keel, wat kan eraan gedaan worden?

    Reageren
    Suus

    @Tom
    De huisarts kan kijken of het er idd nog zit en als dat zo is, het zo nodig eruit (laten) halen

    Reageren
    John (moderator)

    Als het in je keel zit zou de huisarts dat weg kunnen halen

    Reageren
Reageer op: Duizelig en misselijkheid na stukje plastic ingeslikt te hebben.
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Let op: je vraag en bijlagen zijn openbaar zichtbaar. Controleer daarom of afbeeldingen geen namen, gezichten, patiëntnummers of andere herkenbare persoonsgegevens bevatten. Toch iets persoonlijks gedeeld? Meld het bij de moderators.

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Aanhoudende misselijkheid: wat kan dit veroorzaken?
3 min leestijd

Aanhoudende misselijkheid: wat kan dit veroorzaken?

Last van maagklachten? Dit kan de oorzaak zijn
5 min leestijd

Last van maagklachten? Dit kan de oorzaak zijn

Oorzaken van misselijkheid
4 min leestijd

Oorzaken van misselijkheid

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Let op: je vraag en bijlagen zijn openbaar zichtbaar. Controleer daarom of afbeeldingen geen namen, gezichten, patiëntnummers of andere herkenbare persoonsgegevens bevatten. Toch iets persoonlijks gedeeld? Meld het bij de moderators.

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.