Angstig

  • #1

    Hallo,

    Ik heb sinds 15 feb slikproblemen.
    Het begon met een stukje brood dat ik niet weg kreeg.
    Ik kon daarna weinig tot niks eten.
    Na een bezoekje van de huisarts omeprazol gekregen en dat leek/lijkt te helpen.
    Ben nu een beetje aan het eten maar ik blijf maar afvallen.
    Vanaf 15 feb tot vandaag 30 maart 5.5kilo afgevallen.
    Mijn porties worden steeds kleiner en kleiner omdat ik het gevoel heb dat ik heel snel vol zit.
    Ik heb pas eind april een afspraak voor een gastroscopie.
    Ik vrees het ergste.
    Iemand met gelijke klachten/ symptomen?
    Kan het zijn dat ik afval omdat ik maagzuurremmers gebruik?

    Reageer
    #2

    Ik kon daarna weinig tot niks eten.
    Ben nu een beetje aan het eten maar ik blijf maar afvallen.
    Mijn porties worden steeds kleiner en kleiner

    En dan vraag je je af waarom je gewicht verliest en zoekt de oorzaak bij de medicatie?

    Reageer
Reageer op: Angstig
Selecteer afbeelding
Maximale afbeelding grote is 512kb, toegestande bestandtypes: *.jpg, *.jpeg, .jpe,.gif
Blijf op de hoogte met onze wekelijkse nieuwsbrief