- Anoniem15 juni 2014 om 22:44
Hallo iedereen,
Ik heb sinds geboorte een moedervlek die sinds een aantal jaar is veranderd. Er zit een knobbeltje op de moedervlek en er zit nu ook sinds een tijd een plekje naast wat ik verdacht vind eruit zien. Hij zit op een privé plek dus op de foto heb ik alleen de moedervlek zichtbaar gelaten. Hij is kleiner dan 1 centimeter in diameter.
Iemand enig idee of ik me hier zorgen om moet maken? Ik ga het liefst niet naar de huisarts (al tien jaar niet geweest) dus hopelijk hier een geruststellend antwoord… Groet Maartje1 reactieReagerenJohn (moderator)
15 juni 2014 om 23:51De foto is toch net iets te onduidelijk (beetje wazig) om het goed te kunnen zien. Maar ik denk dat je er goed aan doet om even bij je huisarts langs te gaan en het even goed te alten bekijken.
Reageren


