- Annelotte12 februari 2016 om 06:25
Hallo!
Ik ben 15 jaar en heb al een hele tijd last van duizeligheid en knobbels in mijn hals ongeveer 3 jaar. Ik ben nu de laatste maanden ontzettend moe, me ogen branden, heb geen energie meer om gezellig te doen of leuke dingen te doen. Ben vandaag naar de huisarts geweest maar die maakte niet veel van deze klachten.. Toch laten bloedprikken. Bloeddruk gemeten die was te hoog, bovendruk in de 160 en onderdruk 90/100. Hoewel mijn moeder vroeger aan een hartinfarct op jonge leeftijd is overleden schrok hij wel een beetje. Dus moet nu een paar keer me bloeddruk laten meten. Ik ontdekte laatst dat ik allemaal kleine knobbeltjes in me lichaam heb. Vooral op mijn botten of er naast. Ook bij mijn heupen, liezen, kaaklijn, bijna overal. Dit niet aan de dokter verteld omdat hij overal gemakkelijk over doet en bijna van niks wat maakt.. Is dat normaal die kleine knobbeltjes die ik voel? Ook in zacht weefsel btw in me borsten.
12 reactiesReagerenJohn (moderator)
12 februari 2016 om 10:10Maar eens even afwachten van het er uit het bloedonderzoek komt. Je zou de ziekte van Pfeiffer kunnen hebben.
Reageren
Je had het natuurlijk wel even aan de huisarts moeten vertellen dat je overal knobbeltjes voelt. Het kunnen lymfekliertjes zijn. Dat zou bij de ziekte van pfeiffer kunnen passen.
Vertel het de volgende keer wel.Anoniem12 februari 2016 om 10:23Oke bedankt voor het reageren.. Nog 1 vraag, voelen botten glad aan? Bijv je scheenbeen als ik daar met me vinger of heen ga voel ik allemaal balletjes erop dus voelt ’t hobbelig? Heeft iedereen dat ?
ReagerenJohn (moderator)
12 februari 2016 om 12:13Dat hoeft niet altijd helemaal glad aan te voelen. Zeker het scheenbeen niet
ReagerenAnoniem12 februari 2016 om 15:56En je heupen ? Die zit helemaal vol met bolletjes.. Net als me kaaklijn,
ReagerenAnoniem12 februari 2016 om 15:58En me buik..
ReagerenJohn (moderator)
12 februari 2016 om 17:07Er zijn overal wel wat onregelmatigheden te vinden.
Reageren
Bespreek het de volgende keer met de huisarts.Anoniem12 februari 2016 om 20:20Jeetje zeg ik word gek van mezelf. Ik lees boeken (sport nu niet ondanks ik me niet lekker voel) probeer andere afleiding te hebben voor maandag wanneer ik de uitslag krijg.. Ik heb ’t ontzettend warm in een keer, klamme handen en voeten maar me voeten zijn ijskoud. (Laatste tijd heel erg) Me tandvlees voelt heel dik en jeukt als de #%•>
Reageren
Ik heb geen idee wat dit allemaal is, ik vindt ’t een beetje irritant worden.John (moderator)
12 februari 2016 om 20:50Ik denk dat je vooral last van stress hebt……
ReagerenAnoniem13 februari 2016 om 08:08Ik kreeg 1 harde steek bij me ribben.. Zie ik dat dat deel is opgezet.. Is dit stress ? Ik voel me juist rustig, maar door die rare dingen die ik krijg word ik wel een beetje moe van
ReagerenJohn (moderator)
13 februari 2016 om 10:27Dat zal ongetwijfeld van de stress zijn.
ReagerenAnoniem14 februari 2016 om 13:30Ik weet 100% zeker dat deze klachten niet door stress komen. Ik probeer ondanks ik heel erg moe ben gewoon normaal ’t leven te volgen. Steken in me botten op steeds meer plekken. Gister hele erge steken in me handen en elleboog. In me knieen ook ontzettend harde steken ze zijn ook paars/blauw, nog erger onder de douche. Me tandvlees jeukt ontzettend erg en in me kaak voel ik ook steken.. Alles lijkt langzamerhand erger te worden. Ik stond net op de weegschaal omdat ik me elke maand weeg, ik had al me ochtendeten gegeten, 60 kilo.. Terwijl ik vorige maand echt wel 65 kilo woog, zonder gegeten. Als er morgen niks uit bloedtest kom ga ik zeker met deze klachen even langs.. Maar weet u misschien wat dit is ? Een ontsteking in me lichaam ofzo ? Ik heb geen koorts, zie wel bleek met paars achtig blauwe wallen.
ReagerenJohn (moderator)
14 februari 2016 om 15:14Ik zou er toch niet zo zeker van zijn dat stress niets met de klachten te maken heeft.
Maar eens even het bloedonderzoek afwachten….doe ook eens de test op:
Reageren
http://www.dokter.nl/index.php?option=com_hyperventilatietest
Specialisme
Huidzorg
Heb jij last van huidproblemen? Huidproblemen worden vaak omschreven als het voortdurend of terugkerend optreden van klachten zoals droogheid, roodheid, acne, jeuk, schilfering of irritatie. Een groot deel van de mensen krijgt hier op enig moment mee te maken. Naarmate we ouder worden, neemt de kans op huidproblemen toe door veranderingen in de huid barrière, hormonen en omgevingsfactoren.Gelukkig zijn de meeste huidproblemen goed te behandelen en hoef je er niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je huidklachten verminderen of je huidconditie verbeteren? Op deze pagina lees je wat je zelf kunt doen en welke stappen kunnen helpen om je huid weer in balans te brengen.
Knobbeltjes
- Door Annelotte
- 12 februari 2016 om 05:25
Beheerd door
Peter (huisarts)- 12 reactiesReageren
Heb je aanhoudende huidklachten?
Een arts of specialist kan je helpen de oorzaak te achterhalen en een passende behandeling adviseren.Medische hulp
Zelf je huid verbeteren
Ontdek wat je zelf kunt doen om je huidklachten te verminderen of te voorkomen.Naar zelfzorg
Specialisaties