- Anoniem27 juni 2014 om 20:48
Ik heb al een paar maanden last van mijn nek. Eerst begon het onschuldig, maar laatste steeds erger. Ik voel/zie een bobbeltje. En lijkt jet alsof ik trekjes heb met me nek!
Ik moet steeds me nek trekken zodat de ittitatie weggaatIemand een idee of iets?
Plz help!!!7 reactiesReagerenJohn (moderator)
27 juni 2014 om 20:58Waar zit dat bolletje precies?
ReagerenAnoniem27 juni 2014 om 21:37Ongeveerd 10 cm onder mijn oor
Reageren
En als ik mijn hoofd naar rechts buig zie je hem zitten. Klein bobbeltjeJohn (moderator)
27 juni 2014 om 22:12Oh, dat zal waarschijnlijk een opgezette lymfeklier zijn. op zich niet ernstig. als je er veel last van hebt ga dan na het weekend even naar de huisarts.
ReagerenAnoniem27 juni 2014 om 22:55John (moderator)
27 juni 2014 om 23:07Dat kan. Bijvoorbeeld als je verkouden bent of bent geweest of de griep hebt gehad.
ReagerenAnoniem29 juni 2014 om 22:56Oke. Maar ben niet echt ziek ofzo geweest!
En een vriend van mij die wat van sport massages weet zei dat ik m kan laten wegmasseren want hij kon hem naar beneden duwen!
Denk dat het beste is om naar de huisarts enof fysio te gaanDankje wel!
ReagerenJohn (moderator)
30 juni 2014 om 08:17Vooral NIET laten wegmasseren!!! Niet zo’n handig advies. Lymfeklieren horen daar te zitten. Ze zijn alleen niet altijd opgezet.
Reageren
Gewoon even naar de huisarts als je je er zorgen over maakt.


