- Michelle22 januari 2010 om 13:22
Een vriend van mij zit al een tijd in de ziektewet, om iets wat zijn dokter niet kan verklaren. Toch geloof ik niet dat het een onbekend iets is, dus proberen we op deze manier toch mensen te vinden die weten wat het kan zijn.
Zijn klachten zijn vooral dat hij onverwachte bewegingen maakt met zijn hoofd, zonder dat hij iets doet.. Zijn gehemelte is opgezwollen en hij heeft een trekkend gevoel in zijn mond. Ook heeft hij last van een druk op zijn borst en zijn lichaam voelt “slap” ( uitgeput ) hij heeft geen kracht om echt iets te tillen. Hij zegt ook last te hebben van een onregelmatige hartritme en heeft tintelingen op het hoofd.
Bij elkaar een hoop klachten dus, maar hij heeft wel het gevoel dat het allemaal met elkaar te maken heeft.
Iemand ENIGE ideeen?Liefs, Michelle.
1 reactieReagerenFrans de W24 januari 2010 om 00:50Vreemd, je zou toch zeggen dat als de huisarts niets kan vinden dat uw vriend wordt doorverwezen naar een medisch specialist met deze klachten.
Hoofdschudden, een gezwollen gehemelte, vermoeidheid en tintelingen…
Ik kan mij voorstellen dat dit voor een specialist voldoende informatie zou zijn om in ieder geval een aantal mogelijkheden uit te zoeken.
Heeft de huisarts teminste bloedonderzoek gedaan naar de meest voor de hand liggende mogelijk afwijkende bloedwaarden?
Ik zou wel meer informatie willen hebben om mee te kunnen denken, al denk ik dat uw vriend zich het beste tot een medisch specialist zou kunnen wenden.
Reageren



