- Bavie24 december 2017 om 08:24
Hallo,
Ik kamp al maanden met rugklachten en sinds een maand of 2 zit soms ook mijn nek vast en moet ik hem strekken om los te krijgen.
Sinds een kleine week hoor ik een soort van zandgeluid als ik mijn nek naar links draai en weer terug. Ik voel dit niet, ik hoor het alleen en kan niet goed plaatsen of ik het nou in mn nek of net daarboven in mn hoofd hoor.
De klachten doen geen pijn, mijn rug voelt meer gespannen aan. Als mn nek vastzit doet dat op dat moment pijn maar dat is daarna ook over.
Verder heb ik wel dat als ik lang bezig ben of een verkeerde houding aanneem pijn in mn nek aande wervel.
Ik maak me vooral druk om het zandgeluid wat ook erger lijkt te worden. Ik begin volgende week met fysio maar vraag me af of iemand iets soortgelijks heeft of hier meer over kan vertellen?John (moderator)
24 december 2017 om 10:03Dat schurend geluid kan door een spier worden veroorzaakt. Maar dat kan de fysio wel oplossen.
Reageren


